Skocz do zawartości

Wieści z Equestrii


solaris

Recommended Posts

Hej Wam, Lyrze zachciało się bawić w dziennikarkę i od teraz będzie co tydzień zbierała najciekawsze forumowe wydarzenia i je komentowała.

:lyra3:Ty tam nie mrucz tylko dawaj co się ciekawego wydarzyło.

Erm, zacznijmy od starszego wydarzenia czyli odwołania El Martineza ze stanowiska regenta Applejack i związanej z tym świeższej wiadomości, czyli obsadzeniu tego stanowiska przez Replina.

Szczerze? Replina kompletnie nie znam, ale jestem na pewno pozytywnie nastawiona. Od jakiegoś czasu z działu AJ wiała totalna nuuuuda! Może być już tylko lepiej. Dawaj kolejne!

No to może... O już wiem! Znowu pojawiają się po krótkiej przerwie odcinki telenoweli "Serce Rarity"!

Serio? Naprawdę NIC ciekawego nie było na forum? Ta telenowela to flaki z olejem i usypiam w połowie. Oglądam to tylko dlatego, że Bon Bon się tym tak podnieca.

Ale...

No nie ma ale, chcesz się przypodobać pewnie tej regentce co ją tworzy, jak jej tam... Magneta?

Magenta.

Nieważne. Weź się ogarnij i spraw prywatnych mi tu nie przynoś, bo widzę jak na nią patrzysz ^^

To może ja jakąś nową... O, mamy ogłoszenie o poszukiwaniu nowych ludzi do "Brohoofa".

No i nareszcie coś ciekawego! Apeluję o zgłaszanie się do gazetki! A nuż ktoś odkryje swój talent i zdobędzie cutie marka!

Lyro, ludzie nie mają cutie marków...

Nie? Jesteście czasem smutni.

Kolejna rzecz to stanowisko avatara Apple Bloom powołany został Porter!

Może on rozrusza dział. We trójkę siedzą, dział marnieje. To zupełnie jak mój, gdybym nie stała z kijem nad sol...

Nie rozpędzaj się bo będzie szlaban na głaskanie. :P

Znaczy się tak, solaris wypełnia swoją funkcję wzorowo. :lie:

Odpowiedzi Rainbow Dash dał w jej dziale Avanidius!

Taaaa... Jest równie leniwy jak ta tęczowa...

Nie lubisz Rainbow Dash, huh?

Nie, a może Ty ją lubisz? :lyra3:

Zmieńmy temat...

Wiadomość z ostatniej chwili! Wielki Finał Wielkich Zawodów Kucharskich "Kuchmistrza Jutrzenki".

Tak, w finale wystąpią Ares Prime i maxkeypl, bo solaris zepsuł sprawę koncertowo.

Ty może cicho siedź, bo przez Ciebie chodziłem przez tydzień w ciemnych okularach!

Należało Ci się :P

I to by było na tyle, sezon ogórkowy, te sprawy...

Po prostu nie chciało Ci się więcej szukać! Ale nie martw się, już ja dopilnuję, żeby Ci się zachciało...

Link do komentarza

Yay! Hej, Lyra! Solar! Zróbcie z tego "Wiadomości Equestrii"!

Wymyślcie chwytliwą czołówkę i wiecie. "Lyra Heartstrings, zapraszam na wydanie wiadomości."

"Łączymy się z naszym reporterem w terenie"

"Dziękuje, bla bla bla - Solaris Max Golonka, wiadomości" itd itd!

Profesjonalnie to oprawcie i mamy kolejny hit!

Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Wreszcie mam chwilę czasu, można w spokoju odpocząć...

:lyra3:Jaki spokój? Łap za kamerę i robimy Wieści z Equestrii, bo zaniedbałeś ten wątek!

Już, już... Pojawił się dział NLR/SE na forum i dział ze specjalnymi "fanfikami".

Ale odgrzewany kotlet, ale jak widać z perspektywy czasu ludzie są zadowoleni i nie wynikają z tego powodu jakieś kłótnie, których tak się obawialiście, więc jak dla mnie to dobra wiadomość.

Zamknięto dział Pinkameny, a Lemuur i ThatIsSoSad stracili kolorki. Ja zaś przejąłem po Lemim zielony kolor moderatora.

Uch, jakoś nigdy nie podobał mi się dział Pinkameny i raczej do niego nie zaglądałam. Czekaj...

Co?

Ty m i się tutaj chwalisz, że masz zielony kolorek!

Wcale nie.

Wcale że tak! A tylko spróbuj być złym modem, żeby ludzie gadali, bo to się odbije też na moim nieskazitelnym wizerunku xD

Co chwilę się zmieniają avatarzy CMC.

Serio? Nie nadążam już za zmianami w tym dziale. Szkoda że SystsemShy zrzekł się kolorku, bo do tej pory tak naprawdę tylko on zajmował się działem.

Mam kolejną smutną wiadomość, Applejuice, czyli popularna Soczek zrzekła się tytułu Avatarki Applejack.

Uczcijmy minutą ciszy tę jakże smutną wiadomość. Informacje dostarczone przez solarisa mówią, że była Avatarką z najdłuższym stażem zaraz po Kirarze, Avatarce Twilight Sparkle. Ech, żebym to ja miała taką Avatarkę...

EKHEM!

Tak, wiem, nawał pracy, studia, bla bla bla...

Regentem Księżniczki Luny został Kuoth.

Następną informację poproszę, nie chcę się wypowiadać na temat tej nominacji. Były lepsze kandydatury, ale nie będę podważała kompetencji Wielkiego Avatara Tarretha i wybranego na stanowisko regenta Kuotha. Na pewno dobrze zaopiekuje się działem!

Powstał dział Daring Do, a jej Avatarem został Neon.

Pożyjemy, zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja lubię czytać książki o Daring Do, potrafią strasznie wciągnąć.

Replin został odwołany z posady Regenta Applejack.

Jestem rozczarowana jego postawą. AJ zasługuje na lepszego Regenta!

Zatem dołączamy się do apelu Tarretha...

...o zgłaszanie się na wakujące posady! Każde podanie zostanie na pewno uważnie przeczytane!

To prawda, administracja nie gryzie, nie trzeba się jej bać!

Kirara, Avatarka Twilight Sparkle zrzekła się zielonego kolorku. Ale nie martwcie się! Wciąż pozostanie Avatarką ulubionej uczennicy Księżniczki Celestii :)

To bardzo mądre posunięcie z jej strony. Jeśli nie miała czasu, a trzeba wiedzieć, że jest jeszcze Avatarką Scootaloo to zrobiła dobrze. Dzięki temu działy nie będą cierpieć. Decyzja na miarę Twilight!

Widzę, że lubisz dział Twilight i jej Avatarkę.

No ba! Zwłaszcza odpowiedzi na pytania są genialne! Dzień bez zajrzenia do jej działu to dzień stracony. Powinniście tam zaglądać!

Pojawiło się na naszej stronie radio!

Które prowadzi Hedzio, zapraszamy do słuchania, a nuż usłyszycie kogoś z forum, a jeśli nie to posłuchacie dobrej muzyki ;)

Jest też nowa zabawa w dziale Luny!

Można podarować komuś gwiazdkę, ale nie będę więcej zdradzać, zajrzyjcie sami! Jakbym zobaczyła spadającą gwiazdkę to bym poprosiła o nowego Av...

Przepraszamy za usterki, Lyra jest już bardzo zmęczona, do zobaczenia. Mam nadzieję że tym razem już regularnie ;)

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...