Skocz do zawartości

Najlepsza praca na świecie?- pracownik informacji w galerii


Mates

Recommended Posts

ja dostaję ok 1700 na rękę, dofinansowanie do wyjazdów wypoczynkowych, premie raz na kwartał a po pół roku 13-stą pensję :v

umowa o pracę 3miesięczna przedłużona na 2 lata xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godziny temu FirstChoice napisał:

 

Jesteś w błędzie. Wystarczy dobry pomysł na biznes.

 

Tak tylko nie zapominaj  że w Polszy mamy coś takiego jak zakład utylizacji szmalu w skrócie ZUS.

Przez co trzeba się baaaardo mocno natrudzić aby na niego zarobić , a co dopiero aby mieć jakieś obroty.

Sam zastanawiam się nad własną firmą (mam 3 pomysły na działalność) .

Mogę uzyskać nawet dotacje z PUP ale boje się tylko tego że firma nie wypali a bij zabij rok firmę muszę utrzymać przez co został bym z długiem.

Opcja fajna ale mocno trudna i ryzykowna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad dwoma wariantami: praca jako pilarz za granicą lub jeździć tirami w Polszy na czarno. Całkiem dobra sprawa, znajomy jeździ 3-4 dni w tygodniu w Polsce i za granicą i wyciąga na prawdę sporo hajsu(jak na polskie standardy). Dodatkowo nie płacisz ZUS-owi i możesz odkładać hajs na emeryturę na osobne konto :) i po 25 latach pracy zamiast emerytury 1200zł wypłacasz ile potrzebujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu KamilPL 94 napisał:

 

 zakład utylizacji szmalu w skrócie ZUS.

 

 

Ja tam nie narzekam na ZUS :v

 

ps. zgadnijcie czemu xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Czekoladowy Zbysiu napisał:

Ja się zastanawiam nad dwoma wariantami: praca jako pilarz za granicą lub jeździć tirami w Polszy na czarno. Całkiem dobra sprawa, znajomy jeździ 3-4 dni w tygodniu w Polsce i za granicą i wyciąga na prawdę sporo hajsu(jak na polskie standardy). Dodatkowo nie płacisz ZUS-owi i możesz odkładać hajs na emeryturę na osobne konto :) i po 25 latach pracy zamiast emerytury 1200zł wypłacasz ile potrzebujesz.

A jak cie je*** to masz przerąbane :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...