Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Czekoladowy Zbysiu

Brony
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

93 Bardzo dobra

6 Followers

About Czekoladowy Zbysiu

 • Rank
  Mały kucyk
 • Birthday 10/06/1998

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  45251779

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Zainteresowania
  -Rzeźbienie w drewnie
  -Książki, fanfiki
  -Muzyka
  -Przyroda
 • Ulubiona postać
  Luna.

Recent Profile Visitors

6148 profile views
 1. MORTADELAA, MORTADELA, 

  1. Siwy

   Siwy

   Ten cytat przypomniał mi dzieciństwo. 

 2. Czekoladowy Zbysiu

 3. Minęły już ponad 4 lata, fanfik pewnie już dawno zapomniany, ale muszę spytać: będziecie go kiedyś kontynuować?
 4. Czekoladowy Zbysiu

  Fanfik chyba umar, a szkoda.
 5. Czekoladowy Zbysiu

  Mój sposób na spędzenie reszty życia, to zarobienie 20-30 tysięcy jako pilarz i wyjazd albo do Kanady albo na jakąś wyspę na Pacyfiku. W tym pierwszym przypadku mam zamiar wybudować domek z bali głęboko w lesie przy dużym jeziorze lub rzece, uprawiać rośliny i hodować kilka kur i może kozę na mleko i ser. Będę żył na własnych zasadach jak wolny człowiek. I już teraz wiem, że to zrobię, bo motywuje mnie wizja "życia" jako człowiek pracujący 12h dziennie za psie pieniądze dla jakiegoś fiuta. Pewnie bym się wpieprzył w ojcostwo, miałbym dwójkę dzieci i byłbym nieszczęśliwy do końca życia a na starość miałbym do siebie żal, że nie spełniłem swoich marzeń. Albo po prostu choroby psychiczne by mnie zabiły.
 6. Czekoladowy Zbysiu

  To zależy od wielu czynników, np. czy ktoś był ślepy od urodzenia, czy oślepł podczas jakiegoś wypadku, choroby. Zależy też od tego, czy człowiek ślepy bardzo skupia się na pozostałych mu zmysłach(one zawsze się wyostrzają). Niektórzy widzą tą czerń i polegają tylko na reszcie zmysłów, inni mają swoje wyobrażenie o otaczającej ich rzeczywistości, podobne do snu.
 7. Fanfik spoko, tylko moglbys zatrudnic porzadnego korektora, bo liczba bledow ortograficznych i skladniowych jest dosc duza i razi w oczy (jestem chyba na 11 rozdziale, nie wiem jak to dalej wyglada, wiec jesli jest spoko to mnie nie bijcie).
 8. Mam wrażenie, że gra aktorska jak i animacje w 1 odcinku nowego sezonu są nieco lepsze niż w poprzednich, jednak serial staje się coraz bardziej dziecinny, jeszcze prostszy niż był. Też tak macie?

  1. Killer Poke

   Killer Poke

   Yep. To pewnie dlatego że ca$hbro przemyślało sprawę i wywnioskowało że targetem mają pozostać jednak dziecki do powiedzmy 10 roku życia lub mniej. Pewnie niejeden ich analityk rynku się zastanawiał nad oglądalnościowym i sprzedażowym efektem "odcinków wyboistych". I doszli do wniosku że nie warto... zawracać sobie głowy nastolatkami :D A przecież dorośli fani nie stali się fanami dla "pościgów i wybuchów"...

 9. Czekoladowy Zbysiu

  Tłusz, tłuszcz, ewentualnie tłuszcz na zmianę z tłuszczem.
 10. Macie już jakieś plany na sylwestra? :D

  1. Show previous comments  2 more
  2. DestroyerOfTheSystem

   DestroyerOfTheSystem

   Tak.....potajemne sączenie cydru u przyjaciela.....

  3. Airlick

   Airlick

   Bendem grau w grę.

  4. Po prostu Tomek

   Po prostu Tomek

   Pracować. Pić. Potem może zobaczyć fajerwerki. Potem (jak będę na nogach) znów pić.

 11. Czekoladowy Zbysiu

  Szukam potężnego wielorozdziałowca, może być dark i violence chociaż nie musi. Czytam całe te equetripy, smocze łzy, wiedźmę, fallouty itd. szykam juz ze 3 dni czegoś i nie umiem znaleźć dalej nic. Jakieś pomysły?
 12. Czekoladowy Zbysiu

  Czuję się urażony twoją płcią. Zmień ją proszę. No bez przesady, nie róbmy z tego forum drugiej UE Ten urażony tym, ten tamtym...
×
×
 • Create New...