Skocz do zawartości

Filmowe i serialowe Niusy


Selenium v.2

Recommended Posts

Cóż, nie było tu jeszcze takiego tematu. Jak wiadomo w filmowym świecie ostatnio dużo się dzieje. Poprzedni rok zafundował nam masę powrotów znanych serii, choć nie wszystkie były takie jak sobie wymarzyliśmy. Było także dużo debiutów - zarówno filmowych i reżyserskich. Ogółem niezły filmowo rok, ale oczywiście było też dosyć sporo gniotów i zawiedzeń.Tak samo z animacjami, w końcu nie znam osoby której nie spodobało by się ,,Inside Out" , ,,Dobry Dinozaur" czy druga część Transylvanii.  Z animacji aktualnie króluje ,,Zootopia". Warto wspomnieć również o 3 części ,,Kung fu Pandy" ale szczerze powiedziawszy nie przepadam za tą serią.

Przechodząc do obecnego roku, mogę powiedzieć jedno słowo - zapowiada się bohatersko. Rok 2016 rozpoczęliśmy Deadpoolem, teraz wszyscy przeżywają hype na ,,Batman vs Superman", a przed nami jeszcze ,,Civil War" i ,,Suicide Squad". Z nie -bohaterskich, ale równie ekscytujących i wyczekiwanych filmów będziemy świadkami nowej ,,Księgi Dżungli" , pierwszego w historii spin - offu Gwiezdnych Wojen ( oprócz niesławnego Holiday Special, ale lepiej tego nie liczmy, bo sam G.Lucas się wypiera tego ,,dzieła") Rogue One,  kolejnego ,,X - Mena", ,,Alicji w Krainie Czarów", ,,Ghostbusters", ,,Angry Birdsów", ,,Żółwiów Ninja" , filmu o Dory z Nemo, którego tytułu nie pamiętam, i jeszcze paru. 

Dobra, przejdźmy do wspomnianych newsów czy tam niusów. A bardziej planów na przyszłe lata:

- Harrison Ford po raz kolejny wcieli się w Indianę Jonesa, tylko czy kolejna część, nie podzieli losu ,,czwórki"? I jaki to będzie mieć związek z zakończeniem, skoro na razie występu nie potwierdził Shia LaBeouf. 

- W kolejnych ,,Piratach" zagra Paul McCartney. Osobiście cieszy mnie to, a będzie to drugi występ muzyka w tej serii, po udanej roli jednego ze Stonesów.

- Wyszedł trailer 6 sezonu ,,Gry o Tron". Zapowiada się ciekawie, a co ważne - to do niego stylistyką nawiązywało MLP.

Znacie jeszcze jakieś wieści co do przyszłych produkcji? 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ze światem gier? W te wakacje ma wyjść film aktorski "Warcraft" oraz adaptacja kultowej serii gier "Ratchet and Clank". Gdzieś kiedyś wyczytałem, że Polacy chcieli też spolszczyć oryginalny tytuł na "Rychu i Śruba" - nie wybaczyłbym.

 

A tak żałuję, że nie byłem na "Zootopii", bo po samym trailerze jak i niesamowitej piosence od Shakiry bym się wybrał. A tak z nadchodzących premier to mam na uwadze "Angry Birds", "Gwiezdne Wojny" oraz nową odsłonę "Ghostbusters" - czuję, że to może nie wypalić, ale warto dać babką szansę. 3 minutowy trailer raczej nie ujawni całego filmu. Aha. no i "Gdzie jest Dory" również jest warta uwagi. Tyle czekać na sequel tak pięknej animacji :fluttershy4:.

 

Co do wszelkich filmów pokroju "Batman vs Superman", "X-menów" czy może nadchodząca kolejna część "Avengersów: Infinity War" na 2018 rok. Ja już tego nie trawię, tym bardziej nie mam zamiaru oglądać - wystarczy, że w filmach poświęconym pojedynczemu bohaterowi były podobne historie/walki/akcje. Ja w tym nie widzę sensu, no ale jak fani tego oczekują to niech mają. "Deadpool" jest wyjątkiem, bo ani razu nie dostał filmu w roli głównej i także cierpię, że na tym nie byłem :despair:.         

 

Dużo szumu zrobiła również Polska produkcja "Planeta Singli", która pobiła samego "Deadpool'a" - oczywiście tylko w Polsce. Jednakowoż widzom bardzoooo się ten film spodobał, a jeden z twórców Fox słysząc, że "Deadpool" został pokonamy w Polonii oznajmił, że Polska idzie na jego listę niegrzecznych dzieci :yay:. A chodzą słuchy, że nasz polski hit ma mieć kontynuację. Kiedy? Nie wiadomo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja sprzed dwóch lat, ale powinna wielu zaciekawić. (drugi spoiler dla nieszprechających)

 

Spoiler

 

 

 

Spoiler

Dla nieszprechających po DE:
W 2017 dostaniemy nowy film pełnometrażowy i serial z Tabalugą. W 3D. :tfuu:

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Kuracyja napisał:

Informacja sprzed dwóch lat, ale powinna wielu zaciekawić. (drugi spoiler dla nieszprechających)

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Dla nieszprechających po DE:
W 2017 dostaniemy nowy film pełnometrażowy i serial z Tabalugą. W 3D. :tfuu:

 

Ooooo <3

Tylko oby to nie było 3D. 

Ciekawostka z tym związana - nigdy nie pada pewien słynny cytat z lodami. Ale to chyba wszyscy wiedzą ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Kuracyja napisał:

 

 

:rainderp: 

 

Ja swoją opinię wyraziłem na fejsie, ale powtórzę tutaj: nie cierpię rebootów.

Jak to będą drugie Smerfy to organizuję masową petycję o zaprzestanie rebootów. I czekam na podpisy bardziej niż Zbysiu Stonoga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minuty temu Selenium napisał:

Jak to będą drugie Smerfy to organizuję masową petycję o zaprzestanie rebootów. I czekam na podpisy bardziej niż Zbysiu Stonoga.

 

Aj weź.

Jak im nie wyjdzie, to obym tylko wygrał w lotka :v bo to będzie oznaczać, że Maffay zrobił skok na kasę i tyle...

Reboot za bardzo sensu nie ma, bo główny antagonista jest trochę ded xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to jedyne rebooty które wychodzą to gry. 

O jeszcze jedna rzecz do filmów: W Polsce w grudniu ogromny sukces miały ,,Listy do M 2" chociaż ja nawet nie oglądałam pierwszej części :<

 Głównie do obejrzenia zniechęca mnie pewien aktor, jak i sam fakt o poziomie polskich komedii od ok. 2008 w przód...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Niklas napisał:

 

Skończy się miałką, marną namiastką oryginału, zupełnie jak odświeżona w paskudnym 3D Pszczółka Maja.

Ugh. Są dobre animacje 3D stworzone w CGI ( Shrek, Nemo, Toy Strory) i paskudne, wszędobylskie, tak tandetne CGI ,że nie idzie patrzeć. Okropnie oglądało mi się taką pszczółkę Maję, bo o ile Disney i Pixar robią to dobrze, to mniej znane studia czasem powinny się powstrzymać, chociaż jak fabuła jest wciągająca to jak ja to nazywam ,,plastelinowa" animacja mi nie przeszkadza ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Niklas napisał:

 

Skończy się miałką, marną namiastką oryginału, zupełnie jak odświeżona w paskudnym 3D Pszczółka Maja.

 

Od siebie dorzucę Franklina i Przyjaciół (+ sp :yay: enie czołówki mając gotowca sprzed lat i karygodne zmiany w ekipie - dub polski).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30.03.2016 at 17:25 Kuracyja napisał:

Informacja sprzed dwóch lat, ale powinna wielu zaciekawić. (drugi spoiler dla nieszprechających)

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Dla nieszprechających po DE:
W 2017 dostaniemy nowy film pełnometrażowy i serial z Tabalugą. W 3D. :tfuu:

 

 

Tabaluga jest miłą niespodzianką ze strony twórców. Zobaczymy co z tego będzie. 

 

A teraz może pora zniszczyć dzieciństwo, bo czemu nie :v:

Spoiler


 

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |  

         |

         |

        \/

Nie panikujcie, tylko spójrzcie na datę wydania :rdblink:. Nawet sam tytuł sugeruje, że jest to prank.

 

 

 

Podobno ma kiedyś wrócić. Oby nie w taki stylu :rd11:. Film podobno ma być, ale oficjalnej daty jeszcze nie ma.

 

A tak zapomniałem jeszcze wspomnieć o "Now You See Me 2", który ma wyjść tego lata. Pierwsza część zrobiła na mnie spore wrażenie, a na kontynuację tym bardziej się wybiorę. Zresztą obsada filmu bardzo mi się podoba, tak samo jak fabuła, która się tam toczy. Mnie to przekonuje. Wiadomo, niektóre sztuczki magiczne to więcej magii komputera niż praca aktorów, ale i tak efekty specjalne oraz sam koncept jest bardzo na tak. 
 

Spoiler


 

 

 


 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz The Silver napisał:

 

Tabaluga jest miłą niespodzianką ze strony twórców. Zobaczymy co z tego będzie. 

 

A teraz może pora zniszczyć dzieciństwo, bo czemu nie :v:

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |

         |  

         |

         |

        \/

Nie panikujcie, tylko spójrzcie na datę wydania :rdblink:. Nawet sam tytuł sugeruje, że jest to prank.

 

 

 

Podobno ma kiedyś wrócić. Oby nie w taki stylu :rd11:. Film podobno ma być, ale oficjalnej daty jeszcze nie ma.

 

A tak zapomniałem jeszcze wspomnieć o "Now You See Me 2", który ma wyjść tego lata. Pierwsza część zrobiła na mnie spore wrażenie, a na kontynuację tym bardziej się wybiorę. Zresztą obsada filmu bardzo mi się podoba, tak samo jak fabuła, która się tam toczy. Mnie to przekonuje. Wiadomo, niektóre sztuczki magiczne to więcej magii komputera niż praca aktorów, ale i tak efekty specjalne oraz sam koncept jest bardzo na tak. 
 

  Ukryj zawartość

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Że Hugo w takiej wersji?... Nie, proszę nie. Dla mnie Hugo to fajna gierka z dzieciństwa, serial i chipsy. Tylko on coś za blady jest.

Takie pytanko - jak myślicie, czy kinówka MLP będzie udana? I jakie macie domysły na fabułę? Mi osobiście się marzy historia na 1000 lat przed, by zobaczyć te wszystkie katastrofy na żywo ^^

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu Selenium napisał:

Takie pytanko - jak myślicie, czy kinówka MLP będzie udana?

Myślę, że tak. A co do fabuły to myślę, że mane6 wyląduje w świecie ludzi :rainderp:

 

A tak odskakując od tematu bajek to w tym roku ma się ukazać nowy sezon Sherlocka (BBC). Od siebie dodam, że to jak dla mnie jeden z lepszych dzisiejszych seriali. Cumberbatch jest idealny do tej roli :lunaderp:.

Podobno ma też się ukazać nowa część Harrego Pottera, ale tylko tyle mi wiadomo, bo niezagłębiałem sie w temat.

Edytowano przez Pawiu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Pawiu napisał:

Myślę, że tak. A co do fabuły to myślę, że mane6 wyląduje w świecie ludzi :rainderp:

 

A tak odskakując od tematu bajek to w tym roku ma się ukazać nowy sezon Sherlocka (BBC). Od siebie dodam, że to jak dla mnie jeden z lepszych dzisiejszych seriali. Cumberbatch jest idealny do tej roli :lunaderp:.

Podobno ma też się ukazać nowa część Harrego Pottera, ale tylko tyle mi wiadomo, bo niezagłębiałem sie w temat.

Sherlock to jeden z moich husbando, ale Ci... :)

Nawet ciekawa była ostatnio pełnometrażówka, tyle ,że w XIX wiecznych realiach. Wpasowali się :D

Z HP będzie tylko książka. I czuję ,że będzie naciągana :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, napostuję się ja tutaj...

 

Po ubadojczlandzku.

Spoiler

 

 

 

Spoiler

W skrócie: film będzie - o ile mój niemiecki mnie nie zawiódł (poligloci halp) - ekranizacją (?) musicalu. Chyba.

Czyli - najprawdopodobniej nie naruszy jakkolwiek warstwy "klasycznego" serialu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achtung, achtung.

Wczoraj po raz pierwszy Polsat wyemitował ,,Wilka z Wall Street". Film sam w sobie kontrowersyjny, lecz słoneczna stacja sprawiła, że nie ujrzeliśmy atutów Margot Robbie, nie usłyszeliśmy wiele razy powtarzanego słowa na f, nie zobaczyliśmy zbiorowej sceny z udziałem mężczyzn, narkotyki zostały też poddane cenzurze, a środkowy palec czy stanik zamazane. Czyli w jednym skrócie film obdarty z jego najmocniejszych stron. I oczywiście usłyszeliśmy klasyczne i legendarne już terefere, kurczęęę czy inne tego typu, tymczasem gdy puszczane o podobnych porach są ,,Psy".

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...