Skocz do zawartości

AppleKick


Recommended Posts

I właśnie tu jest problem. Mianowicie w pośpiechu i bylejakości. Doceniam to, że w ogóle się komuś chce, że wykazuje jakąs dozę kreatywności, ale, naprawdę, czasami lepiej jest spojrzeć na to, co się stworzyło i dojść do wniosku, że nie jest najlepsze, zamiast pokazywać jako skończone dzieło. Wiem, że brzmię, jakbym się czepiał, ale ja chcę tylko zmotywować do dalszej pracy twórczej. :rd8:

Link do komentarza
  • 2 months later...

Z góry zaznaczam, że post nie ma na celu bezwzględnej krytyki a jedynie pomoc w przyszłym kreowaniu własnych postaci... Otóż - pierwszą sprawą jest samo pojęcie Original Character. Definicji i wykazu podstawowych elementów składowych nie udało mi się znaleźć, niemniej jest kilka rzeczy, które są niezbędne przy tworzeniu jakiegokolwiek bohatera. Przede wszystkim: 1) Charakter 2) Istotne wydarzenia z przeszłości 3) Wygląd Tu zrealizowano jedynie najmniej ważną rzecz - wygląd, a i to potraktowano nieco po macoszemu (cutie mark Rainbow Dash...) Zauważ, że historia tak naprawdę nie jest ważna, a jedynie najważniejsze wydarzenia, które miały wpływ na OSOBOWOŚĆ, CECHY i PRZYZWYCZAJENIA/PRZEKONANIA postaci. To one tworzą OC, one są tym, co go wyróżnia i co sprawia, że jest wyjątkowy i wiarygodny. Nie chcę już wspominać o fakcie bycia Alicornem (czy naprawdę tak ciężko pogodzić się z faktem, że Alicornami są tylko jednostki naprawdę wybitne, spokrewnione jakoś z Celestią?) i niedopasowanym imieniu...

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Ubiór całkiem fajny,podoba mi się nawet i to chyba jedyna rzecz która mi się podoba w tej postaci.Nie chcę obrażać,ale historia jest za krótka i na dodatek ten wiek... Wiem że to pierwsza taka praca,ale postaraj się następnym razem.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...