Skocz do zawartości

Sesja Overlord - co wy na to?


Vermik

Recommended Posts

Overlord. Niesamowicie wciągająca, imo wręcz genialna gra, łącząca w sobie elementy gry logicznej, RPG, strategicznej i akcji. Sterujemy sobie Saurono-podobnym rycerzykiem, panem podziemia oraz zła... No i siejemy chaos. Czy to w pięknych lasach, uroczych miasteczkach, czy ściekach i jaskiniach najróżniejszego pokroju. Jednak nawet najpotężniejszy pan ciemności nie zapanuje nad światem samotnie, potrzebna jest mu do tego armia. O tym również twórcy tegoż dzieła sztuki pomyśleli. Za nami hasa horda zabawnych, wrednych, jednak niezbyt inteligentnych goblinopodobnych stworzeń, występujących w czterech odmianach/gatunkach (o czym później). No i tak jakoś podczas siekania kolejnej grupki elfów naszła mnie genialna myśl - dlaczegóż by nie zrobić z tego sesji...? Na czym by ona polegała? Ano będziecie sobie sterować własnym goblinkiem, uprzednio pisząc wyjątkowo skróconą kartę postaci. Tytułowego władcy ciemności nie będzie, co oczywiście odpowiednio uzasadnię fabularnie, gdy zajdzie taka potrzeba. Sama sesja polegać będzie na ścisłej postaci między graczami, ja wysyłam niemiluchów, wy ich mordujecie. Wymagać będę odpowiedniego stylu pisania, goblinki są tępe, więc w miarę możliwości byli byście zmuszeni do ograniczenia mądrych wypowiedzi do minimum (zalecam zaznajomić się z "mową"... Na przykład Warhammerowych orków.)... I to tyle. Znajomość uniwersum kompletnie nie jest Wam potrzebna. A właściwie nic nie jest Wam potrzebne. Ilość graczy... Ma być chaos, więc niech będzie chaos, od sześciu do ośmiu. Co wy na to? :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...