Recommended Posts

Witaj na forum przybyszu.:twilight2:

Zadam ci parę oryginalnych pytań:

1 Lubisz pociągi?

2 Lubisz tramwaje?

3 Słuchasz rocka? 

Guest Ziemowit
22 godziny temu Pony Writer napisał:

Poniaczeł a ode mnie masz reputacje 

@Pony Writer Życzę tobie reputacji na YT. Fajne filmiki, już subłem. 

‎2016‎-‎05‎-‎30 at 20:05 Rainbow Guitar napisał:

Why?

nie lubię jak gitara piszczy

‎2016‎-‎05‎-‎30 at 23:48 Rapid napisał:

Czyżbyś był mikolem? (MK)

kto to ?

godzinę temu wopybookLight46 napisał:

nie lubię jak gitara piszczy

kto to ?

MK w skrócie miłośnik kolei, (ale nie tylko samych pociągów, ogólnie pojazdów szynowych)

14 minuty temu wopybookLight46 napisał:

Chodzą pogłoski że fandom upada. Czy to prawda ?

I tak, i nie. No cóż, fandom lata świetności ma już za sobą, ale jest mu jeszcze daleko do upadku. Ja żałuję, że dopiero niedawno dowiedziałem się że w ogóle jest takie coś, a serial oglądam od początku. Ale po co się dołować? Trzeba trochę go rozruszać i odkopać pare tematów, a przy tym założyć kilka nowych.

17 godzin temu Rainbow Guitar napisał:

I tak, i nie. No cóż, fandom lata świetności ma już za sobą, ale jest mu jeszcze daleko do upadku. Ja żałuję, że dopiero niedawno dowiedziałem się że w ogóle jest takie coś, a serial oglądam od początku. Ale po co się dołować? Trzeba trochę go rozruszać i odkopać pare tematów, a przy tym założyć kilka nowych.

Dobrze powiedziane. Jest jeszcze masa ludzi, którzy chcieliby na pewno brać w tym udział. Ja na ten przykład dołączyłem dość niedawno, ale chciałbym np. pójść kiedyś na meeta, albo coś takiego.

2 godziny temu Gringo37 napisał:

Dobrze powiedziane. Jest jeszcze masa ludzi, którzy chcieliby na pewno brać w tym udział. Ja na ten przykład dołączyłem dość niedawno, ale chciałbym np. pójść kiedyś na meeta, albo coś takiego.

Na fejsie są grupy w różnych miastach: np: Warszawa bronies,bronies Poznań itp, dołącz do którejś z nich (w zależności jak blisko masz do tego miasta lub mieszkasz tam).Minimeety są generalnie co sobotę, na tych grupach wszystko jest napisane.

Dobra koniec off-topowania :P

godzinę temu Rapid napisał:

Na fejsie są grupy w różnych miastach: np: Warszawa bronies,bronies Poznań itp, dołącz do którejś z nich (w zależności jak blisko masz do tego miasta lub mieszkasz tam).Minimeety są generalnie co sobotę, na tych grupach wszystko jest napisane.

Dobra koniec off-topowania :P

To wiem. Tylko dla mnie ciężko byłoby wbić tak samemu jak nikogo nie znam:flutterblush:

3 godziny temu Gringo37 napisał:

To wiem. Tylko dla mnie ciężko byłoby wbić tak samemu jak nikogo nie znam:flutterblush:

Spokojna głowa, na początku też zupełnie nikogo nie znałem, ważne aby znaleźć wspólne zainteresowania...po za MLP

Może spóźniłem się , ale lepiej poźno niż wcale towarzysze

(Standardowy szablon)

Dziwne Pytania w wydaniu Dąbrowskiego:

1.TT33 czy M1911 czy ViS?

2.T-80 z rakietami kierowanymi (ATGM) czy Ambars M1A2 

3.Co uważasz za bardziej sentymentalne : MN1891 czy Springfield 1903? 

4.Budyń czy Parówki (standardowe pytanie egzaminacyjne)

5.W jakie gry grasz o ile grasz?

6.Wódka , Piwo czy Wino? (jest jedna poprawna odpowiedź)

7.Skrzypki Al Capone'a czy ППШ41?

8.Вы знаете кириллицу ?

Wcale się nie spóźniłeś. Tematy w tym dziale służą do takich właśnie celów. (przynajmniej mój temat do tego służy )

1. Nie znam się na broniach ,grałem tylko między innymi w takie gry jak WoT, ale moja intuicja mówi mi że M1911.

2. Skoro T-80 posiada rakiety kierowane, no to, to.

3. Nie wiem chyba MN1891.

4. I to, i to.

5. Głównie to Minecraft i Terraria.

6. Jestem niepełnoletni.

7. Chyba  ППШ41.

8. Nie które znaki, ale chciałbym.

2 godziny temu wopybookLight46 napisał:

6. Jestem niepełnoletni.

A co to ma rzeczy :DDD?

1.No jasne że tak

2.A co do czołgu to ATGM są spamem na ruskich czołgach , kazdy je ma , za to Abrams M1A2 ma niezniszczalny pancerz ale traci na reszcie , gdy takich T-80 mozna w tej samej cenie wystawić o wiele wiecej :P

Po prostu doktryna Jakości vs Zmasowanego ataku , jak to bywa miedzy Rosją a USA

Ruskie mają rakiety na wszystkim

Transportery z rakietami (beznadziejnymi ale jest ich dużo :D) Czołg obowiazkowo jakąś dziadowska rakiete musi mieć , jeepy z rakietami , piechota z rakietami , nawet amfibie i desantowe mają rakiety. Ruskie mają fetysz z tymi rakietami

aaaa i jeszcze helikoptery sprzed 50 lat  , które są beznadziejne nie licząc tego że mają na sobie z 80 rakiet małego kalibru...

Właśnie i jeszcze artyleria rakietowa , której USA oprócz strategicznej do likwidowania pojedyńczych celów nie ma , zas ruskie stawiaja na grad (dosłownie ;D) rakiet , araby montują te wyrzutnie rakiet z helikopterów na samochodach ale to ciekawostka , tego jest po ZSRR tak dużo że każdy szanujący się afgańczyk posiada coś takiego

Edited by Dabrowski

Zapomniałem o bardzo ważnej rzeczy. Przecież każdy jest ciekaw jak zacząłem z mlp.

A więc, wszystko zaczęło się jakieś 2 lata temu. Mój młodszy brat cały czas ogląda program mini mini. A ja jak np. jem obiad to sobie zerkam, a co tam nie które bajki są nawet fajne. I pewnego razu, to był okres 3-go sezonu, zobaczyłem dwa odcinki. Do dziś pamiętam, to był "bezsenność w ponyville" i "akademia wonderbolts". Zainteresowany po tajemnie na telefonie wszedłem na dm i zacząłem oglądać od nowa jak leci 1. 2. 3. i 4. sezon. Miałem szczęście, bo akurat gdy skończyłem 3. sezon to wyszedł za razem 4. sezon, więc nie musiałem długo czekać. Teraz troche czekałem na 5. sezon, ale nie wytrzymałem i już chciałem oglądać z polskimi napisami, ale znalazłem polski dubbing. Ciekawe. Teraz skoro mystheria22 taak się wlecze to będzie baardzo długie czekanie na sezon 6. Nieeeeee !