Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Venti

5-lecie Wrocławskiego Fandomu

Recommended Posts

Cześć!
Jak pewnie wiecie (lub nie) nasz Wrocławski fandom obchodzi w tym roku 5. rok istnienia, w związku z czym wypadałoby zrobić jakiegoś okolicznościowego meeta.
Tutaj pojawia się moje pytanie: wolelibyście meeta w pełni zorganizowanego (jak VIII Wrocławski), czy może, co osobiście uważam za lepszą opcję, kameralny meet bez specjalnej organizacji, w pełnym gronie z tortem i jakimiś grami?

Czekam na odpowiedzi z uzasadnieniami dlaczego tak a nie inaczej.

• Upvote 1

To uczucie kiedy ktoś pisze, że fandom wrocławski obchodzi 5 urodziny a tak na prawdę do tej pory nie wiedziałeś, że coś takiego jak wrocławski fandom istnieje.

• Upvote 1

Zorganizowany. IX Wroclawski zróbcie Xd będę na bank, mam do was godzinę pociągiem ;)A kameralne spotkania, to macie co weekend w Burdel Kingu ;p

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

godzinę temu The Silver napisał:

Zorganizowany. Więcej się będzie dziać, lud się zbierze. No ale to moje zdanie :fluttershy4:

Problem jest taki, że niezbyt jest jak go zorganizować. Musiałby to być październik-listopad, a przygotowania dopiero od września, kiedy to będę miała mnóstwo pracy i nauki, bo przeprowadzka i nowa szkoła :| 

Z drugiej strony w grudniu będzie wigilijny, więc trzeba będzie jeszcze jego zorganizować.

28 minuty temu Mates napisał:

Zorganizowany. IX Wroclawski zróbcie Xd będę na bank, mam do was godzinę pociągiem ;)A kameralne spotkania, to macie co weekend w Burdel Kingu ;p

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Te w BK się nie liczą, to jest poza systemem. IX Wrocławski preferuję robić na wiosnę-lato przyszłego roku.