Skocz do zawartości

Hello...


Yoru_Dragon

Recommended Posts

..it's me XD

A tak na serio...

Witajcie! Nazywam się Wiktoria. Mam 15 lat i pochodzę z Wrocławia (w którym mieszkam). Mam wiele przezwisk jednak najczęściej mówią do mnie Wiki, bądź Osiołek (znajomi z gier wołają Yoru co też jest moim nickiem). MLP oglądam od najmłodszych lat, zaś FiM zaczęłam oglądać będąc w klasie piątej. Mam wiele zainteresowań, do których należą: anime, muzyka, gry, sport (koszykówka, pływanie, piłka nożna i ringo), języki obce...resztę mogę chętnym podać ;)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Flaming napisał:

Witaj :)

Dwa ważne pytania:

1. Jakiej muzyki słuchasz?

2. Wierzysz (w Boga)?

Jeśli słuchasz metalu, to mam nadzieję że Linkin Park i Slipknot omijasz dalekim łukiem.

Yo! :3

1. Różnej...ale uwielbiam muzykę starych wykonawców, muzykę koreańskich zespołów i japońskich, ale nie pogardzę czasem muzyką obecną.

2. Ogólnie jestem wierząca, ale uważam że Bóg jest wszędzie, jest zawsze obok mnie (nie chodzę do kościoła, a na bierzmowanie chodziłam rok...miałam nieprzyjemną sytuację), ogólnie...wierze w Boga, ale nie w Jezusa. Interesuje mnie też reinkarnacja.

Linkin Park nie słucham i...czym jest Slipknot? :rarityderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minuty temu Yoru_Dragon napisał:

Yo! :3

1. Różnej...ale uwielbiam muzykę starych wykonawców, muzykę koreańskich zespołów i japońskich, ale nie pogardzę czasem muzyką obecną.

2. Ogólnie jestem wierząca, ale uważam że Bóg jest wszędzie, jest zawsze obok mnie (nie chodzę do kościoła, a na bierzmowanie chodziłam rok...miałam nieprzyjemną sytuację), ogólnie...wierze w Boga, ale nie w Jezusa. Interesuje mnie też reinkarnacja.

Linkin Park nie słucham i...czym jest Slipknot? :rarityderp:

Metal wytrzymujesz? I bardzo dobrze że nie wiesz co to Slipknot. Banda debili. Czyli wierzysz. To mi wystarczy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :3

 

Kilka pytań na dobry początek:

1. Lubisz czytać książki?

2.  Ulubiona książka?

3. Ulubiony film?

4. Jakimi językami obcymi się interesujesz?

5. Jak trafiłaś na to forum?

 

Na razie to tyle. Baw się dobrze i obyś została tu jak najdłużej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu karlik napisał:

Witam! :3

 

Kilka pytań na dobry początek:

1. Lubisz czytać książki?

2.  Ulubiona książka?

3. Ulubiony film?

4. Jakimi językami obcymi się interesujesz?

5. Jak trafiłaś na to forum?

 

Na razie to tyle. Baw się dobrze i obyś została tu jak najdłużej!

Hejo! :3

Dzięki ;)

1. Lubie.

2. "Zwierzoduchy" i "Igrzyska Śmierć" oprócz tego lubię czytać mangi (ale to bardziej do komiksów się zalicza).

3. Indiana Jones, Step up (wszystkie części), Igrzyska Śmierci, Park Jurajski i Gwiezdne Wojny :rarityawesome:

4. Angielski i Japoński.

5. Cóż...szukałam jakiegoś forum gdzie są fani MLP i o to jestem :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu ASmaxPL napisał:

Hej :)

 

Mam 2 pytania od siebie dla ciebie:

 

1. Jaka jest twoja ulubiona postać z MLP?

2. Jaka jest twoja ulubiona kreskówka, anime lub bajka?

 

Hej :P

1. Z G1 to Posey i Firefly, z G2/MLP Tales - Sweetheart. G3 - Rainbow Dash, Pinkie Pie i Minty, a z G4 - Fluttershy  :yay: , ale lubie też trochę Rainbow Dash i Pinkie Pie.

2. Z anime to najbardziej lubie Shingeki no Kyojin i Death Note'a, z kreskówek to oczywiście MLP, lubię też Niesamowity Świat Gumballa i Porę na Przygodę, a z bajek...zależy o co pytasz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu FrozenTear7 napisał:

Hej Osiołku :kappa:
Ja też coś spytam jak za dawnych czasów.

I. Ulubiona piosenka?
2. Czy interesujesz się bliżej twórczością broniaczy? Może fan fici jakieś?

No i witamy na forum :yay:

Hej :1xkfz:

1. A pytasz ogólnie czy z MLP? Ale chyba chodzi o to drugie to -> "Love is Bloom" <3

2. Tak :3 Uwielbiam "My little Dashie", "Koma", "Pinkie poznaje słowo na k..." XD Niestety miała do czynienia ze złą trójcą :")

Osobiście kiedyś sama pisała fica. Również lubię animacje związane z MLP:FiM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :3

 

1. Ulubiona księżniczka z MLP?

2. Czy przepadasz za tą ciemną stroną Mane6 (Pinkie - Pinkamena itd.) czy raczej nie?

3. Co sądzisz o Equestria Girls?

4. Masz jakieś plany na przyszłość?

5. Gdybyś mogła zmienić coś w serialu, co by to było?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minuty temu Sally21 napisał:

Witaj :3

 

1. Ulubiona księżniczka z MLP?

2. Czy przepadasz za tą ciemną stroną Mane6 (Pinkie - Pinkamena itd.) czy raczej nie?

3. Co sądzisz o Equestria Girls?

4. Masz jakieś plany na przyszłość?

5. Gdybyś mogła zmienić coś w serialu, co by to było?

Yo :D

1. Nie mam ulubionej...lubie wszystkie (wyjątkiem jest Księżniczka Twilight Sparkle :facehoof:).

2. Pinkamenę bardzo lubie :pinkieawesome: Jedynie nie przepadam za agresywną Fluttershy i trochę "szaloną" stroną Twilight.

3. Cóż...oglądałam jeden film...piosenki fajne, Sunset wyszła super, więc uważam, że całość okej...muszę zabrać się za resztę filmów :"D

4. Owszem mam - albo weterynaria albo stomatologia.

5. Na pewno bym coś dodała o rodzicach Scootaloo :1xkfz: (albo coś o jej rodzinie) oraz z powrotem zrobiłam z Twilight normalnego kucyka :badass:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Yoru_Dragon napisał:

Hej :1xkfz:

1. A pytasz ogólnie czy z MLP? Ale chyba chodzi o to drugie to -> "Love is Bloom" <3

2. Tak :3 Uwielbiam "My little Dashie", "Koma", "Pinkie poznaje słowo na k..." XD Niestety miała do czynienia ze złą trójcą :")

Osobiście kiedyś sama pisała fica. Również lubię animacje związane z MLP:FiM.

Chodziło o ogólne ale odpowiedź nawet bardziej ucieszyła :D Ehh stare dobre czasy i koniec 2 sezonu :'(
Ale dobry wybór ficowy ^^ W sumie sam zaczynałem od tych dwóch pierwszych. Jak Komę przeczytałem po 3 latach to już tak nie porwała ale i tak klasyka. Teraz bardziej się skupiłem na anglojęzycznych to jak chcesz jakieś perełki to pisz.
A własna twórczość ukończona czy raczej tak pisałaś ale nie zakończone?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minuty temu FrozenTear7 napisał:

Chodziło o ogólne ale odpowiedź nawet bardziej ucieszyła :D Ehh stare dobre czasy i koniec 2 sezonu :'(
Ale dobry wybór ficowy ^^ W sumie sam zaczynałem od tych dwóch pierwszych. Jak Komę przeczytałem po 3 latach to już tak nie porwała ale i tak klasyka. Teraz bardziej się skupiłem na anglojęzycznych to jak chcesz jakieś perełki to pisz.
A własna twórczość ukończona czy raczej tak pisałaś ale nie zakończone?

A jeśli chodzi o złą trójcę chodziło mi "Rainbow Factory", "Cupcakes" i "Sweet Apple Massacre". :fluttercry2:

Niezakończone, ale planuje w te wakacje skończyć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Yoru_Dragon napisał:

A jeśli chodzi o złą trójcę chodziło mi "Rainbow Factory", "Cupcakes" i "Sweet Apple Massacre". :fluttercry2:

Niezakończone, ale planuje w te wakacje skończyć :D

Ahh Rainbow Factory ^^ Ale jakoś Awoken mi się bardziej spodobało w kwestiach emocjonalnych.
To powodzenia życzę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...