Skocz do zawartości

[Request]Okładka do projektu... Ale i tak nikt nie robi req-ów za darmo... Ale może ktoś odpisze xDD


Mates

Recommended Posts

Siema...

 

Straciłem już wiarę w darmowe requesty... Tego nie ma/mało komu się chce... Ale może ktoś odpisze (generosity i wgl xD) więc piszę...

 

Chodzi o request do mojego kawałka... Jest już zrobiony cały rysunek, ale potrzebuję (znaczy chciałbym prosić) żeby ktoś zrobił mi z tego digital...

 

Oto wspomniany rysunek:

 

Cytuj

 

 

Jeśli istnieje ktoś na tym świecie, kto mi zrobi to za darmo i komu się chce to zrobić, to proszę... Ale ja już po prostu straciłem w to wiarę.. Przepraszam, nie chcę być bezczelny czy coś... Ale takie są fakty xDD Rozumiem- praca, nowe kredki i czas poświęcony na rysunek... Wszystko rozumiem...

 

Więc jeśli komuś się chce to zrobić (w co wątpie), to piszcie :D

 

Pozdrawiam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiarę w ludzi straciłeś? W sumie się nie dziwię po tym, jak ostatnio do jednego projektu próbowałem rysowników na deviancie znaleźć...:dunno:
Ale, jakby nie patrzeć, jest jeszcze sporo osób, które są w stanie zrobić req za darmo... lub za coś niepieniężnego. Więc, Mates, nie płacz, tylko pakuj zad i poszukaj nieco :MJTQO:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godziny temu WilkU napisał:

O kurde, zostałem polecony i to jeszcze przez @White Hood któremu jeszcze zalegam parę artów... XD 

@Mates Możliwe że coś zdziałam w tym temacie do poniedziałku, by odbudować twą wiarę w ludzkość. 

no to spoko :D Dzięki, to poczekam cierpliwie, jakby do poniedziałku wieczór nie było, to się przypomnę xDD będziesz w opisie do filmu of course xDD

 

9 godzin temu Clocky napisał:

Mogę pomóc! 

Dzięki @Clocky, doceniam, ale jedź sobie na ten Twi meet na spokojnie i tam będziesz miała wystarczająco dużo roboty :D Ale będę pamiętał, że chciałaś mi pomóc i coś ci jeszcze kiedyś wymyślę, jak będziesz miała czas :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...