Skocz do zawartości

Pustka [Oneshot][Tragedy]


Recommended Posts

Witam ptysie kucysie.

Skoro już pisałem to można się pochwalić innym. Fan fic na Mordeczowy konkurs literacki.

Nic nie zajął, ale może komuś akurat się spodoba kto wie.

 

Cierpiąc w samotności, upadając na sam dół. Z pustki psychicznej w pustkę fizyczną. Cierpiąc w samotności, na wieki.

 

Pustka

Edytowano przez FrozenTear7
Rozpuszczalnik Extra
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytane i muszę przyznać, że dość mi się spodobało, aczkolwiek od początku wiadomo właściwie, o co chodzi; jednakże chyba nie było Twoim celem robienia z tego jakiejś tajemnicy. Co mnie natomiast zaskoczyło, to miejsce; gdzie to się stało. Naprawdę sądziłem, że jest w innym miejscu, niż podaje końcówka.

Tekst jest nieco pogmatwany, ale w moim odczuciu dobrze oddaje chaotyczne nieraz i całkowicie dziwne nierzadko myśli, jakie człowiek miewa na co dzień, a co dopiero w podanej w opowiadaniu sytuacji. Były mimo wszystko błędy, na pewno brakowało gdzieś zgubionej litery, ale co do brzmienia zdań, to się nie wypowiem, ponieważ w tego typu opowiadaniach raczej nie zwraca się uwagi na poprawność językową, szyk zdań, itp., poświęcając je dla dobra klimatu, odzwierciedlenia tego, co normalnie dzieje się w głowie bez słów przecież.

Muszę w tym momencie także przyznać rację i zaprzeczyć jednocześnie recenzji "oficjalnej". Opowiadanie swoją formą faktycznie może odrzucić, ale z drugiej strony; w moim odczuciu; autor początkowo opisuje bardziej "rzeczywiste" wrażenia postaci, aby przejść, dość płynnie, w halucynacje. Nie jest to na tyle długi tekst, aby mógł zmęczyć (kto czytał moją "Wieczność" może to potwierdzić... albo i nie, mniejsza). Może jednak być i tak, iż ja zwyczajnie lubię tego typu opowiadania.

Najbardziej jednak urzekło mnie powtórzenie poniższego fragmentu:

Trzask. Z nieba leci deszcz, grad diamentów, oślepia ten pokaz. Czy to cud z przestworzy czy klątwa opada?

Nie wiem, dlaczego, ale spodobał mi się ten zabieg i fragment :twiblush:

W każdym razie uważam, że opowiadanie jest w porządku, warte przeczytania.

 

Pozdrawiam :giggle:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie okazuje się, że jesteś w mniejszości która od początku ogarnia o co chodzi. Ale starałem się dać stworzyć relację wsteczną taką, że można poznać losy bohaterki na początku i przejść przez jej myśli i motywy.
Błędy to wiadomo wiem o nich, ale na konkurs mieliśmy pisać bez pomocy korektorów itp., a potem pomyślałem, że w sumie wolę, aby ludzie ocenili moje i tylko moje umiejętności. Cieszę się tylko, że nie przeszkadzały okropnie w czytaniu tego ^^
Dłuższego dzieła zapewne nie potrafiłbym napisać to postanowiłem użyć swojego poetyckiego stylu i super, że to jakoś podkreśla wartość utworu. Naprawdę jestem ogromnie zadowolony, że zrozumiałeś ten utwór zgodnie z przekazem autora co w tym przypadku łatwe nie było :D Lubię podróże przez emocje postaci i właśnie na tym chciałem się tutaj skupić.
Na przyszłość gdybym coś pytał i nie będzie to na konkursiki to oczywiście poszukam kogoś kto się zajmie ochrzanianiem mnie za błędy.

 

Ogólnie miło mi bardzo, że się podobało i dziękuję za taki pozytywny odzew ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...