Skocz do zawartości

Earth 2150


Ahito

Recommended Posts

Grał ktoś w to kiedyś ? jak tak to napiszcie: Jaką strone(ED,UCS,LC)* lubicie najbardziej Którą kampanie ukończyliście jako pierwszą' Którą kampanie ukończyliście najwięcej razy? zapraszam gorąco do wątku... *ED-Eurasian Dynasty(Dynastia Europejsko-Azjatycka) UCS-United Civilized States(Unia Cywilizowanych Stanów) LC-Lunar Corporation(Korporacja Księżycowa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, w kampanii najlepiej mi się gra UCS, ale w multi wolę grać ED, natomiast LC to taka specyficzna "rasa", która daje wyjątkowe możliwości taktyczne (np. postawienie bazy w niedostępnym miejscu). I jeśli się nie pogniewasz, zadam też pytanie o ulubioną jednostkę. Thunder z miotaczem dźwiękowym (LC), duży obszar rażenia i jedyne bombowce, które atakują w ruchu. PS. (piszę to, jakby ktoś nie wiedział) "Earth 2150 - Escape from blue planet" to doskonała POLSKA strategia w którą trzeba zagrać. Posiada dwa dodatki, "Moon project" i "Lost souls". Ta gra jest po prostu :soawesome:. Prawie jak MLP :fluttershy5:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką strone(ED,UCS,LC)* lubicie najbardziej

Którą kampanie ukończyliście jako pierwszą'

Którą kampanie ukończyliście najwięcej razy?

Tak grałem i oceniam ją lepiej od 2140, a nawet grywalnością od 2160. Fabuła i świat tej gry po prostu rządzą.

Żadnej strony nie znam, bo nie potrzebowałem.

ED bodajże jako pierwsze skończyłem i tylko raz potem LC, z UCS chyba dałem sobie spokój.

Jedyna wada tej gry to była szybkość rozgrywki. Z kumplem raz graliśmy po sieci ponad 20h na jednej planszy.

Najlepsze są oczywiście Kaukazy ED z Laserami :TWcU3: i wyrzutnie rakiet balistycznych na Wołgach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ,jeśli chodzi o jednostke,to najbardziej lubiałem urala w ed-ach zawsze dawałem mu albo 2 rakiety balistyczne,albo Lasery L4 i wyrzutnie rakiet(z naprowadzającymi 100%) i wtedy byłem prawie niedopokonania. W UCS najlepszy jest Jaguar,chodz mało nim grałem,bo ogólnie najmniej lubię tą frakcje W LC tak jak posealor mówi-thundery z dzwiękowymi lub thundery z elektrycznymi. Ogólnie jestem jako polak dumny,że zrobiliśmy tak genialną gre. ps. posealor jasne że się nie gniewam,w zasadie ja rzadko kiedy sie na kogoś gniewam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna wada tej gry to była szybkość rozgrywki. Z kumplem raz graliśmy po sieci ponad 20h na jednej planszy.

Co zrobić, żeby nie grać 20h w jedną mapkę?

Weź sobie LC i postaw sobie ze 4 lub więcej centra produkcyjne (i elektrownie, ofc) i buduj tyle Lunarów z karabinami, ile się da. Bez badań, bez wieżyczek, bez zaopatrzenia. Jak uzbierasz pokaźną armię (tak ze 100, czy coś koło tego...), wyślij wszystko na wroga. Po ok. 10 min od startu zostaniesz zwycięzcą (zakładając, że wróg nie gra LC, bo wtedy może zrobić to samo).

To nie jest żart! To działa. Jak grałem z bratem, on brał LC, ja ED, wiedziałem, że tak zrobi, a i tak nie byłem w stanie się obronić.

Ja ,jeśli chodzi o jednostke,to najbardziej lubiałem urala w ed-ach

zawsze dawałem mu albo 2 rakiety balistyczne,albo Lasery L4 i wyrzutnie rakiet(z naprowadzającymi 100%)

i wtedy byłem prawie niedopokonania.

Zamiast jednego Urala, lepiej zrobić 2 Kaukazy. Koszt i czas produkcji jest zbliżony, uzbrojenie można dać to samo, ale Kaukaz ma więcej pancerza (i chyba silniejsze osłony, ale nie jestem pewny). Chyba, że w kampanii, to się zgodzę.

PS.

Ups, zapomniałem o ikonkach, zaraz naprawię swój błąd.

Portal do Equestrii:

:applejack::twiface:||||||||:portalflank::fluttershy2::cmc:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...