Skocz do zawartości

Three Days Grace


Doguś :D

Recommended Posts

Witam. Dziwne, nawet bardzo, że nie zauważyłem tu tematu o Three Days Grace. Więc o to taki stworzyłem, bo to mój najukochańszy zespół. Każdy mówi, że słucham "klasyku" rocka. Mam ich całą dyskografie i czekam na koncert w Polsce, od razu kupuje bilety, nawet jeśli by kosztowały 200 zł. Zacząłem ich słuchać w wieku hmm... może 9, 10 lat i od razu pokochałem ich muzykę :D. Teraz puszczam kawałek, żeby dać początek, oby, miłej dyskusji na ten temat ;).

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Bq-77JyLSXw

Link do komentarza

Znam od dawna. Mimo, iż nie jestem ich ogromnym fanem, to jednak uważam, że to całkiem fajny zespół :) Pierwszą piosenką, jaką od nich poznałem było Time of Dying - wpadło mi w ucho od samego początku tak bardzo, że puszczałem ją sobie w kółko :) - mają również więcej perełek, typu Animal I have become. Z najnowszego albumu najbardziej podeszło mi to:

Link do komentarza
  • 2 months later...

Hmm... Dziwne, że jeszcze nie widziałem tego tematu. 3DG to moim zdaniem najlepszy zespół na świecie. Słucham ich od ok 4 lat. Mam wszystkie płyty, w tym ostatnią razem z bundlem (płyta+koszulka+ plakat z autografami), a do tego płytę z koncertu Live at The Palace. Czekam z niecierpliwością na koncert w Polsce.

Link do komentarza
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...