Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Triste Cordis

Steam i GOG w jednym stali domu...

Recommended Posts

Swego czasu słyszałem o tym, ale myślałem, że to niemożliwe (ot plotka). O co chodzi? O połączenie kont GOG i Steam. Masz grę na Steam, która jest na GOG? Masz ją i u nich. Najlepsze jest to, że z GOGa można pobrać goły instalator, przenieść na inny HDD, nagrać na płytę. Nic tylko czekać na wyprzedaże Steam :) Na moje konto gog trafiły: Limbo, Etherlords 2 i The Ball. Lista ma się powiększyć. Jak tak dalej pójdzie, Forza trafi na PS4, a God of War na Xbox One

Jeśli ktoś nie ma konta na GOG - to dobry moment by je założyć.   

Na Gogu mam tylko Gwinta :rainderp: 

Edited by Zirathel

Praktycznie same darmówki mam na GOG'u (Tylko Wiedźmina 3 kupiłem bo jedynkę miałem z jakiejś rosyjskiej strony a dwójkę sami dawali :derptongue:)

A GOG connect działa już od jakiegoś czasu, jak prędzej się spostrzegę to mogę dodać posta o nowych gierkach albo jak sami coś rozdają.

http://steamcommunity.com/id/zandi1987/

A na gog mam 3 gierki Wiedżmin 3 Dziki Gon z DLC Krew i Wino (Jedyne kupne) Neverwinter nights Diamond Edition (obecny free giveaway) Gwint i Wiedźmin 1 Edycja Rozszerzona (Nagroda dla tych co biorą udział w testowaniu Gwinta)

Zandi202 to mój Nick Gogowy

Edited by Pietja Bogdanowicz Zandi

Ja mam 70 gier na GOGu. Lubię wrócić do klasyki. Mimo to ucieszę się jeśli wpadnie tam coś ze Steama :) Święta na dniach. Może uda mi się odłożyć trochę kasy na ewentualną, a raczej pewną wyprzedaż.