Lemi

Brony
 • Zawartość

  424
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

623 Legenda Forum

O Lemi

 • Ranga
  Jestem odpadem atomowym
 • Urodziny 03.05.1996

Kontakt

 • Strona www
  http://steamcommunity.com/id/lemistio1/
 • Jabber
  The Hutt?
 • Instagram
  g0_p4wl0

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Bydgoszcz
 • Zainteresowania
  Gry, gry, jeszcze raz gry, wspomniałem o grach? Ewentualnie jeszcze modyfikacje do nich. Ulubiony gatunek to strategie turowe, RPGi, oraz cokolwiek z kooperacją. Fan Świata Dysku, oraz paru innych wybranych serii. Do tego dochodzą jeszcze inne rzeczy, jak powolne interesowanie się strzelnicą, mocno amatorska fotografia, co ciągnie za sobą interesowanie się przyrodą, trochę też turystyka, kajakarstwo, lubię kiepskie żarty. Chyba tyle.
 • Ulubiona postać
  Nie lubię tego pytania. Za ciężko jest mi ot tak odpowiedzieć jedną postać, każda jest inna i nie można ich stawiać w tych samych kategoriach. Na pytanie "ulubiona zła postać żeńska w x książce" już łatwiej odpowiem.

Ostatnio na profilu byli

5602 wyświetleń profilu
 1. Nadal trzymam się tej samej tematyki więc zmiany małe, jedynie uprzątnąłem trochę pulpit xD Komp Fonik
 2. Fallout NV, coś z fizyką nie pykło
 3. W sumie muszę zwrócić Ci honor, faktycznie ładny macie ten Toruń xD

 4. Cóż, to już niezbyt moje klimaty, mimo że lubię powtarzające motywy tak tutaj nie bardzo wchodzi mi w ucho. 6/10 bo zły nie jest, ale przyznam że skipnąłem Daję cosik ciekawego co mi się przypomniało.
 5. Podobnie jak wyżej, nie ma z kim pogadać to nikt nie wie Aczkolwiek jak coś nie stanowiłoby to absolutnie żadnej bariery.
 6. Chyba się trochę zagalopowałeś. Nie wiem czy taka ideologia faktycznie jest, ale kierowanie się nią życiowo byłoby nieco głupie, i prawie na pewno z osobą która by to robiła byłoby coś nie tak. Wszystko jest tylko oparte na głupiutkim serialu, można czasem wyciągnąć z niego jakieś wnioski, ale to są drobnostki z uwagi na skierowaną widownię. Z tym gangsterem z kolei w głowie mi się nie mieści by taka sytuacja w ogóle miała miejsce, ale dziwniejsze rzeczy się zdarzały. Taki człowiek ma wyrobiony światopogląd, nieważne jak zbrukany, i niemożliwa jest tak ot, sobie, poważna zmiana o 180 stopni pod wpływem oglądania kucy. Nie twierdzę że ludzie się nie zmieniają, tylko jak już, jest to poprzez jakiś duży bodziec. Nie widzę sensu rozważania na ten temat z uwagi na niesamowicie niskie prawdopodobieństwo, także na koniec tylko napiszę że taki gość niech robi co chce, póki nie wyrządza krzywdy innym. A linczowanie, i tak zawsze znajdzie się ktoś kto to będzie robił, niezależnie od skali popełnionego czynu.
 7. I tak go zapomnisz xD Czołem!
 8. Klocuch dobrze zaczął ten rok :spike:

   

  1. Pokaż poprzednie komentarze  [1 więcej]
  2. LeqTune
  3. Lemi

   Lemi

   @LeqTune To byłoby dobre gdyby sam utwór nie był beznadziejny. Aczkolwiek sukces tą przeróbką odniósł niezły

  4. LeqTune

   LeqTune

   @Lemi Z podkładem Klocucha każdy słaby rap przestaje być rakowy. :P

 9. Są jeszcze jedne śpiące pieski ode mnie Już nie
 10. Humble tylko to mówi więc pewnie z 2013
 11. Gry rozdają, gry rozdają! Sleeping Dogs: Definitive Edition Tomb Raider (Już po sylwestrze ale co tam) - oddane @ATIMKOS The Bard's Tale (wygrałem to na SG a nie zauważyłem że pojawił mi się klucz w HB więc oddaję, fail XD) - Oddane @Kacpi
 12. Sorki że podwójny, ale tak może coś jeszcze się dobije 39,60 zł