Skocz do zawartości

Guilty Gear!


FaithFire

Recommended Posts

Cześć, witajcie wymiatacze! Grałeś? Wymiatałeś? Znasz kombosy? Podziel się kombinacjami! A teraz dobra dzielimy się tutaj swoim doświadczeniem o tej jakże prostej graficznie lecz bardzo grywalnej grze lub po prostu rozmowa o niej. :) Let's start the party! Przykładowa walka:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kocu ktoś założył temat o mojej ulubionej Seri bijatyk, spędziłem przy Guilty Gear bardzo dużo czasu, a i tak w pełni nie opanowałem żadnej postaci najlepiej szło mi Jam Kuradoberi i Milą Rage, Dizzy była moją ulubioną postacią A kochałem rą grę jescze za muzykę

http://www.youtube.com/watch?v=NqL8qHj0Whw

http://www.youtube.com/watch?v=P4Amow0_G2Y

jeś też możlwosć gry przez sieć w GGXX#Reload jedna tylko uwaga trzeba mieć prywatne ip i japońską wersję płyty (obrazu)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracuję może nad grą przez neta :P Ja lubię grać tym w blondynem w niebieskim (chyba on miał Ky-Kiske) i tym w czerwonym wdzianku (Sol-Badguy) :) Ja na razie szukałem sposobu na znalezienie wszystkich skilli bo nie mogę do końca rozkminić tego co jest napisane w "Command List" (jak opracuję to wstawię kombinacje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w GuiltyGear XX:#Reload zwany potocznie The Midnight Carnival. Prócz Dizzy potrafię wykroić ciekawe comba każdą inną postacią. Moim ulubieńcem jest Venom: EX, choć Baiken: EX i Chipp: EX to też zabójcza broń w moich rękach. Nie mówiąc już o sytuacji kiedy ktoś daje mi do ręki Zappe... A to mój filmik, kiedy jeszcze lubiłem przy tym grzebać xD

Jedyna wada to taka że musiałem piosenkę In The End - Linkin Park zastąpić piosenką DP - Sinner - a tak kończy się nagle niestety.... Licencje YT potrafią zabić ludzkie chęci do AMV...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo smutna prawda jest taka, że klawiatura się do takich rzeczy nie nadaje, nawet zwykły pad do konsoli odpada, aby najlepiej opanować comand list do GG (sorki że używam skrótu) to potrzeba kupić Arcadeowy drążek, który niestety najtaniej można kupić za 2 stówy, A co do Hamchi i Gg to niestety poniosłem porażkę w tej materii, bo ni do wse potrafiłem zmusić klienta do gry przez sieć do wspólpacy z Hamachi, z resztą jakąkolwiek bijatykę nie włączę to hamachi nie chce z nią wspólpracować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...