Kruczek

[Konkurs fotograficzny] Uwagi, pytania, temat organizacyjny

Recommended Posts

Wnoszę o zdyskwalifikowanie mnie z konkursu. Ze względu na różne zdarzenia losowe nie byłem w stanie w ciągu tygodnia roboczego przed zaplanowanym weekendowym wyjazdem wykonać zdjęcia do pierwszego etapu.

@Wonsz Nie wywiązanie się z zadania nie oznacza dyskwalifikacji, wciąż możesz spróbować swoich sił w jednym z kolejnych zadań, jeśli jednak chcesz się wypisać z konkursu mimo to, proszę o potwierdzenie ^^

20 godzin temu DobryDobry ;) napisał:

Może ustawienie limitu zdjęć (np max 1/10) czy coś bo nie wiem czy mogę szaleć czy jak

Odniosłem się już do tego o tutaj.
Pozdrawiam ^^

Jak być może zauważyliście - zrezygnowałem z funkcji Opiekuna Trixie. Nie oznacza to jednak, że nie dokończymy tej edycji w dziale Trixie i nie dostaniecie nagród. (Okolice sierpnia , zwycięzcy finału, tak jak było to uwzględnione w temacie konkursu) Konkurs jest oczywiście aktualny. 
Przypominam, że macie czas do północy dnia następnego na oddanie ostatniego zadania! 
Pozderki~

Edytowano przez Kruczek

Można się jeszcze dopisać do konkursu, kiedy nie zaliczyło się pierwszego etapu a chciałabym startować w kolejnym?

Wróciłem do żywych, wyniki będą dzisiaj albo jutro pojutrze, z tej strony kruczek z przyszlosci
pozderki

Edytowano przez Kruczek

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się