Jump to content

Wzór życia [NZ][Adventure][Romans][Violence][Slice of live]


Recommended Posts

Witajcie po długiej przerwie!

Pewnie sądziliście, że poza wojną i klimatami sci-fi nie mam innych zainteresowań? Cóż, macie rację.

Z tym tekstem wiąże się ciekawa historia pewnych forumowiczów, którzy mi uświadomili, jak bardzo mogłem spaprać tekst, jaki pragnę Wam zaprezentować poniżej. Dziękuję przyjacielowi @Flashlight za to, że podpowiedział, co by zrobił na moim miejscu oraz innemu forumowiczowi, ale o tym za moment.

Opis: Wakacje! Co można powiedzieć poza tym, że w końcu skończył się czas wytężonej nauki i zarywanych nocy, aż tu nagle okazuje się po wszystkim i można zacząć czas upojnego lenistwa. Nieskrępowane niczym dni swobody i należnego relaksu należy wykorzystać do maksimum i czerpać z nich w każdej chwili. Poznajcie historię pewnej klaczy, która ledwo co zaczęła wakacje, a za progiem czeka ją coś znacznie większego!

Autor: Świeży rekrut
Korekta: Michalski9
Prereader: Flashlight
Z tego miejsca pragnę należycie podziękować tym ludziom, którzy zostali wymienieni: Michalski9 i Flashlight. Dzięki wielkie przyjaciele.

Dziękuję bardzo ludziom, którzy mnie natchnęli, aby dokończyć, to co zacząłem już jakiś czas temu.

Za wszelkie błędy przepraszam i życzę miłego czytania:
Rozdział 1

Rozdział 2

Edited by Świeży rekrut
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Smutne jest te życie. Człowiek nawet nie ma czasu aby napisać jeden komentarz :sad:, ale koniec użalania się nad sobą!

 

Pierwszy rozdział wydaje mi się napisany solidnie. Fabuła toczy się swoim tempem, spokojnie wprowadzając nas do zwyczajnej codzienności głównej bohaterki, przed którą własnie otwiera się nowy rozdział w życiu. Jednak historia, która z początku może wydać się leniwą sielanką, z czasem (z tego co wiem) ma nabrać prędkości i nieco innego charakteru.
Więcej zdradzać nie chcę, bo w sumie sam nie wiem na ile pozwoliłby mi autor i boję się, że powiedziałbym ciut za dużo. Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejne rozdziały.

 

Od siebie pozwolę  dodać, że uważam ten tekst za swego rodzaju nowy start, a zarazem wyzwanie dla Świeżego rekruta. I o ile będę miał jakiś wpływ na dalsze kształtowanie historii, to będę się dwoił i troił aby ten projekt wyszedł jak najlepiej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ja sie pytam gdzie rozdział drugi! Chce wiedzieć gdzie Ci dwaj sie wybiorą. Wkręciłam się choć na początku uznałam, że to takie opowiadanie dla 13-latek. Pózniej zmieniłam odrobinkę swoje zdanie. Bardzo ciekawa opowieść, taka przyjemna i urocza. Postać tego kuca trochę przypomina mi Ciebie w chwilach kiedy za bardzo wariuję a Ty próbujesz mnie ogarniać xD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

A w tym, jakże ważnym pytaniu kryje się odpowiedź. DOPIERO TERAZ!

Owszem, żyje i mam się całkiem dobrze :)
Nie oznacza to, że mam nagle rozpocznie się wysyp rozdziałów, czy osobnych oneshotów.

Chcę podkreślić, że żyję, istnieję i tworzę, a w tym wypadku ukończyłem 2 rozdział... po tym czasie. Wiem, to nie jest chwalebne, ale w każdym razie jest ;)
Na kolejne możecie liczyć, chociaż będę się starał, aby nie było, aż tak długich przerw, ale wiadomo - studia, czas nauki i ciągłej pracy nad samym sobą.

Mam nadzieję, że się spodoba rozdział ;) życzę Wam wszystkim miłego czytania. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...