Skocz do zawartości

Warhammer 40000


CiemnoCzarny

Czy słyszałeś o pierwotnej tj. figurkowej wersji Wh40k?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy słyszałeś o pierwotnej tj. figurkowej wersji Wh40k?



Recommended Posts

Dobra, zacznijmy od tego, że kompletnie nie wiedziałem gdzie ten temat wsadzić, ciągle czekam na inne propozycje :twilight3: Jakby się lepiej zastanowić to bądź, co bądź Warhamer 40000 to gra strategiczna, już pomijając fakt, iż mam na myśli figurki. Nie oczekuje, że ktokolwiek się tym zainteresuje lecz mimo to spróbuje zebrać parę osób by w możliwej przyszłości z nimi zagrać. Osobiście mam nadzieję, że rozwiną się tu trzy wątki jednocześnie:

:sorainfire: -Część 1. ma na celu spisać wszystkich użytkowników forum, ogarniętych żądzą prowadzenia taktyki wojennej.

z góry mówię, że taki spis odbywać sie będzie za pomocą określonej formuły:

1-Adres zamieszkania: (nie dokładny, ogólnikowy, np. Okolice Krakowa)

2-Armia którą grasz:

3-Kontakt:

4-Max ilość pkt. na której możesz grać:

5-Coś o sobie: (opcjonalnie)

Kto wie, może pomoże to w zawiązaniu nowej przyjaźni :)

:pinkiederpy: - Część 2. ma na celu zachęcić nowych graczy do wspólnej zabawy jaką jest sama gra w WH40k, uprzedzam nie jest to tani sport.

:rd8: - Częśc 3. to swoisty poradnik, nie wiesz czegoś pytaj. W tej dyscyplinie brak znajomości wszystkich zasad to nie powód do wstydu (srsly jest ich na prawdę Duuuuuużo).

Jakieś pytania? :D Jak tak to dobrze.

Lista:

1. CiemnoCzarny - Tau Empire - info. strona 1

2. Avanidius - Eldars - info. strona 1

3. Bakteria - Space Marines - info. strona 1

4. Iron Shield - Grey Knights - info. strona 1

5.

itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kraków 2. Pradawna i wspaniała rasa Eldarów. Wszystkie inne to barbarzyńcy co ledwo zleźli z drzew i nie umieją poprawnie pić herbaty z filiżanki. 3. GG: 7019134 (póki co musi wystarczyć, bo i tak mam studia na głowie) 4. Na zawodach nie grywam. Tylko czasem z kolegami. Szczerze mówiąc nie pamiętam na ile punktów mam armię, ale 1500 uzbiera się spokojnie. Co do proxów to nie mam nic przeciwko. Czasem lubię wystawić jednostkę, na której kupno musiałbym chyba mieszkania okradać. 5. Jestem zwyczajnym, spokojnym człowiekiem. Nie masz czego się obawiać. Btw. Wolę Warhammera Fantasy Battle i nienawidzę malować, bo nie mam do tego cierpliwości xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważ do kogo mówisz, przecież to Tau wymyśliło, herbatę... Filiżanki pewnie też :P Zgłaszam się :D 1. Okolice Krakowa 2. Niepowtarzalne i chyba najmniej popularne - TAU EMPIRE (czyli dla WIĘKSZEGO DOBRA) 3. Tel. kom. +48796208298 (Nie nie chce nowej pralki z funkcją tatuowania piszczeli, tak wiem jesteś Wojtek i masz 12 lat -.-) 4. 1500 pkt. (czasem też proxuje, ale nikomu ani słowa na zawodach) 5. Jestem gadatliwy, "creepy" i w ogóle lubię kucyki, czyli coś poszło nie tak w moim życiu XD ponadto bawię się żołnierzykami dla 40 - latków)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisz i mnie do tego tematu ja gram Grey Knights i niedługo (W niedziele)Będe na turnieju więc tak uwielbia Imperium a Chaos i CSM to mi wprawiaja o niesmak. i ok jak powinienem napisać.....a tak 1-Sopot (Pomorze) 2-Grey Knights,(I moze będe też dark Angels ale nie wiem bo dopiero się zastanawiam) 3-Skypem do mnie lub e-mail na mym profilu 4-około 2000+pkt będzie 5-Wojownik Imperium oraz zarzarty Brony .Dodatkowo powiem że dla mnie najwazniejsza jest dobra zabawa i lubie wstawiać do bitwy troche Historri za nią .lubie grać i z chęciom walcze i jak jest możliwość to nie odmuwie rozrywki......A bym bym zapomniał W imie Imperatora niech Zdrajcy i Heretycy oraz Spaczenie z osnowy obawia sie 13 inkwizycji Grey Knights!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CiemnoCzarny - jak coś, to do wh40k myślę, że mógłbym ściągnąć na spokojnie jeszcze ze dwóch ludzi oglądających kuce. Jeden jest nastawiony pozytywnie, ale dawno przestał (ma swoje życie, żonę, pracę, etc.) się zagłębiać w fandom. Drugi to człek zagadka... Wiem, że nadal świruje pawiana z kucami, ale nigdy go nie widziałem w żadnym okołofandomowym środowisku. W każdym razie (o ile dobrze pamiętam) to grają Tyrkami i Kosmo-konserwami rybnymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to było by bardzo fajnie. Osobiście na razie nie jestem nastawiony, na grę (Musze sobie chwile odpocząć. Wakacje: dzień w dzień te same 8 twarzy i nie liczyło się nic prócz wojny), potrzebuje chwili odpoczynku. Jednak ten temat ma pomóc znaleźć fajne osoby do gry nie tylko dla mnie. Każdy następny jest mile widziany P.S. Kupiłem sobie ostatnio trzy brodziki. W realu są jeszcze bardziej wyrąbane :D P.P.S. Mam pytanie bo nie wiem jak to działa na zawodach (nie miałem okazji sprawdzić, ogółem nie często gram na zawodach), czy jak stracę Warshipa, to drony giną czy wyskakują. wszyscy obstawiają 2 opcje, ale ja nie jestem dalej pewien. Jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym turnieju są ludzie odpowiedzialni za zasady i sędziowie. Podejdź do nich przed pierwszą rozgrywką, a najlepiej jeszcze przed rozlosowaniem pierwszych par i wyjaśnij sytuację. Uzyskasz odpowiedź na tak lub nie i zastosujesz się do niej na resztę turnieju.

Jeśli ustalicie to przed zabawą, to nikt się do niczego nie przyczepi. W trakcie jednak mógłby już o to flame polecieć, a tego chcemy uniknąć.

EDIT: ODZYWA SIĘ WE MNIE DUCH MODERATORA. BUUUUUU! MASZ ZA DUŻĄ SYGNATURĘ, PANIE SHAS'O. ZASTOSUJ SIĘ DO OBOWIĄZUJĄCYCH W REGULAMINIE ROZMIARÓW, ALBO BĘDZIE USUNIĘTA :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...