Skocz do zawartości

Hej!


Azet

Recommended Posts

Cześć!

Mam na imię Adam, mam 25 lat (czyli czasem drugie tyle co niektórzy z Was ;)) i pochodzę z Warszawy. Skończyłem budownictwo, ale tak naprawdę nigdy mnie to nie kręciło. W fandomie jestem od połowy 2013, serial zacząłem oglądać od połowy 4. sezonu, a na forum zarejestrowałem się w zeszłym roku, ale prawie tutaj nie zaglądałem. Teraz naszła mnie jakaś ochota, żeby poznać jakichś bronies/pegasis w rzeczywistości. Zawsze chciałem się wybrać na jakiś meet, ale nie do końca wyobrażałem sobie siebie na takim spotkaniu i pewnie po kilku godzinach zastanawiania się co mam ze sobą zrobić, wyszedłbym niezauważony :-> Może dlatego podświadomie szukam kogoś do nawiązania znajomości przed meetem, żeby potem razem było raźniej.

 

Z kucykowych rzeczy: oglądam serial i przeglądam spore ilości twórczości na tumblrze i deviantarcie, rzadziej zdarza mi się przeczytać jakiś fanfic lub zagrać w grę, chociaż jakiś czas temu mocno mnie zaciekawiła "Octavia in The Underworld's Cello". Od teraz, gdy widzę Octavię albo Vinyl od razu przypomina mi się ta produkcja.

 

Oczywiście, jako typowy piwniczanin lubię sobie pograć. Moją największą miłością jak dotychczas były RTSy, głównie seria Command & Conquer, do tego Twierdza (Stronghold), Warcraft, Starcraft, Dune 2000, Kleopatra i wiele innych. Lubiłem się ścigać po sieci we FlatOut 2. Obecnie najczęściej namiętnie morduję moich znajomych w CS:GO, do którego także tworzę poziomy, gdy mi się wyjątkowo nudzi lub jest konkurs na stronie gamebanana.com. Jak ktoś jest zainteresowany - mogę podesłać link do map.

 

Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania :D

Edytowano przez Azet
  • +1 6
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! :bronies:

Solidne przywitanie, to rozumiem ^^

Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i znajdziesz tu swój kąt.

I jakbyś miał jakieś pytania co do forum lub po prostu chciał pogadać, pisz do mnie śmiało ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Pewnie zainteresuje cię dział Organizacja, tam możesz dowiedzieć się o większości meetów. Warszawa ma też swoją grupę facebookową, ale nic więcej ci o niej nie powiem, bo nietamtejszy jestem.

Tak się opisałeś, że nawet nie za bardzo wiem, o co pytać. Jakiej muzyki słuchasz?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum!

 :bronies:

Szybko zdołasz się przekonać o otwartości naszej społeczności i jeżeli wykażesz taką inicjatywę, to możesz poznać spoko  l̶u̶d̶z̶i̶ kucyki. Życzę ci jak najlepiej i byś pozostał z nami w fandomie na kolejne [*szybkie liczenie w myślach ...... 2017-2013=4*] cztery lata :)

 

I takie pytanko, dlaczego poszedłeś na budownictwo, skoro cię to nie kręci? Tak się tylko pytam

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc witamy w naszych skromnych progach! :NjdaT:

Myślę, że nikt się nie obrazi kiedy zacznę od takich standardowych pytanek dla nowych ^^
1. Ulubiony wykonawca, rodzaj muzyki?
2. Oglądasz jeszcze coś poza MLP?
3. Co robisz w wolnym czasie? 
4. Jak natrafiłeś na serial i fandom kolorowych osiołków?
Jeżeli chciałbyś się zapoznać czy pogadać to ja zawsze jestem chętna do rozmowy. Miłego pobytu~

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jasiulo napisał:

Cześć! Pewnie zainteresuje cię dział Organizacja, tam możesz dowiedzieć się o większości meetów. Warszawa ma też swoją grupę facebookową, ale nic więcej ci o niej nie powiem, bo nietamtejszy jestem.

Tak się opisałeś, że nawet nie za bardzo wiem, o co pytać. Jakiej muzyki słuchasz?

 

Kilka dni temu dołączyłem do tej grupy, zobaczyłem też rozpiskę, z której wynika, że najbliższe spotkanie będzie 9-10 grudnia i to nawet niedaleko mnie. Trochę lipa, bo już się wybieram ze znajomymi za miasto w tamten weekend. Jakbym miał z kim pójść na meeta to może bym zmienił plany, a tak to trochę loteria. Następne spotkanie jest przewidziane na luty.

 

Nie no, o sporo rzeczy możecie jeszcze pytać: ulubione kuce, artyści fandomowi, filmy, sport itp.

 

Pewnie będę tutaj w zdecydowanej mniejszości, ale najczęściej słucham muzyki house (podgatunki deep, tech, progressive itp.). Najczęściej ściągam sobie po prostu cotygodniowe dwugodzinne podcasty "Defected In The House" i słucham, gdy siedzę przy komputerze. Kilka ulubionych utworów z tego gatunku (jak zechcecie sobie odsłuchiwać to przewińcie sobie od razu trochę do przodu, bo zazwyczaj te utwory są wykorzystywane w setach i ze względu na łagodne przejścia między nimi muszą się trochę rozkręcać):

Gdy mam odpowiedni nastrój i chcę się trochę "podładować", zdarza mi się zapuścić coś mocniejszego, głównie industrial metal typu Rob Zombie (np. Spookshow Baby (Rammstein Remix) lub Demon Speeding) oraz inny rock:

Bardzo podoba mi się także muzyka z niektórych gier:

7 godzin temu, ConQrM napisał:

Witamy na forum!

 :bronies:

Szybko zdołasz się przekonać o otwartości naszej społeczności i jeżeli wykażesz taką inicjatywę, to możesz poznać spoko  l̶u̶d̶z̶i̶ kucyki. Życzę ci jak najlepiej i byś pozostał z nami w fandomie na kolejne [*szybkie liczenie w myślach ...... 2017-2013=4*] cztery lata :)

 

I takie pytanko, dlaczego poszedłeś na budownictwo, skoro cię to nie kręci? Tak się tylko pytam

 

Kiedy zaczynałem swoja przygodę ze studiowaniem w 2011 roku kierowałem się głównie tym, że jestem dobry z matematyki i fizyki, z programowania byłem słaby, więc informatykę sobie darowałem, a budownictwo, jako inny kierunek techniczny, było tzw. "kierunkiem zamawianym". Znaczy to mniej więcej tyle, że pracodawcy poszukiwali absolwentów tego kierunku, a rząd dofinansowywał z tego tytułu naukę. Myślałem, że łatwo po tym zdobędę pracę, ale po dowiedzeniu się w trakcie z czym to się je i co będę dokładnie wykonywał, odwidziało mi się. Nie chciało mi się na nowo rozpoczynać nauki na innym kierunku i rezygnować z nowo poznanych znajomych, więc po prostu dokończyłem.

Edytowano przez Azet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Azet napisał:

Kilka dni temu dołączyłem do tej grupy, zobaczyłem też rozpiskę, z której wynika, że najbliższe spotkanie będzie 9-10 grudnia i to nawet niedaleko mnie. Trochę lipa, bo już się wybieram ze znajomymi za miasto w tamten weekend. Jakbym miał z kim pójść na meeta to może bym zmienił plany, a tak to trochę loteria. Następne spotkanie jest przewidziane na luty.

 

Nie no, o sporo rzeczy możecie jeszcze pytać: ulubione kuce, artyści fandomowi, filmy, sport itp.

 

Pewnie będę tutaj w zdecydowanej mniejszości, ale najczęściej słucham muzyki house (podgatunki deep, tech, progressive itp.). Najczęściej ściągam sobie po prostu cotygodniowe dwugodzinne podcasty "Defected In The House" i słucham, gdy siedzę przy komputerze. Kilka ulubionych utworów z tego gatunku (jak zechcecie sobie odsłuchiwać to przewińcie sobie od razu trochę do przodu, bo zazwyczaj te utwory są wykorzystywane w setach i ze względu na łagodne przejścia między nimi muszą się trochę rozkręcać):

Gdy mam odpowiedni nastrój i chcę się trochę "podładować", zdarza mi się zapuścić coś mocniejszego, głównie industrial metal typu Rob Zombie (np. Spookshow Baby (Rammstein Remix) lub Demon Speeding) oraz inny rock:

Bardzo podoba mi się także muzyka z niektórych gier:

 

Kiedy zaczynałem swoja przygodę ze studiowaniem w 2011 roku kierowałem się głównie tym, że jestem dobry z matematyki i fizyki, z programowania byłem słaby, więc informatykę sobie darowałem, a budownictwo, jako inny kierunek techniczny, było tzw. "kierunkiem zamawianym". Znaczy to mniej więcej tyle, że pracodawcy poszukiwali absolwentów tego kierunku, a rząd dofinansowywał z tego tytułu naukę. Myślałem, że łatwo po tym zdobędę pracę, ale po dowiedzeniu się w trakcie z czym to się je i co będę dokładnie wykonywał, odwidziało mi się. Nie chciało mi się na nowo rozpoczynać nauki na innym kierunku i rezygnować z nowo poznanych znajomych, więc po prostu dokończyłem.

Tak się składa, że mamy tu cały poddział poświęcony muzyce elektronicznej (Dział Vinyl i Octavii), więc chyba nie jesteś sam.

Zatem czym się teraz zajmujesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wilczkowa napisał:

Tak więc witamy w naszych skromnych progach! :NjdaT:

Myślę, że nikt się nie obrazi kiedy zacznę od takich standardowych pytanek dla nowych ^^
1. Ulubiony wykonawca, rodzaj muzyki?
2. Oglądasz jeszcze coś poza MLP?
3. Co robisz w wolnym czasie? 
4. Jak natrafiłeś na serial i fandom kolorowych osiołków?
Jeżeli chciałbyś się zapoznać czy pogadać to ja zawsze jestem chętna do rozmowy. Miłego pobytu~

 

Cześć Wilczkowa!

1. Już zdążyłem o tym napisać w poście wyżej ;)

2. Jestem fanem serialu Black Mirror. Poza tym, czasem zdarza mi się obejrzeć jakiś dobry, klasyczny film. Tutaj lista: http://www.filmweb.pl/user/Azetinho

3. Oprócz wszystkich tych wspaniałości, które już tu opisałem, lubię sobie tak po prostu pospacerować po lesie, pograć w badmintona lub planszówki ze znajomymi lub wyjść na rower. Kocham góry, wędrówki po nich i zjeżdżanie na nartach, ale ostatnio robiłem to wiele lat temu...

4. Przeglądając internety trafiłem na jeden odcinek. Najpierw sobie myślę "kurczę, ale to jest dla dziewczyn i to takich sporo młodszych ode mnie", ale coś mnie przytrzymało i obejrzałem do końca. Potem jeszcze wiele razy trafiałem na ilustracje od fandomowych artystów, aż w końcu zacząłem oglądać serial regularnie.

 

25 minut temu, jasiulo napisał:

Tak się składa, że mamy tu cały poddział poświęcony muzyce elektronicznej (Dział Vinyl i Octavii), więc chyba nie jesteś sam.

Zatem czym się teraz zajmujesz?

 

W tym roku skończyłem naukę i mam w planach (z dużym naciskiem na "w planach") rozpocząć pracę, jako level designer, w którejś z warszawskich firm gamedevowych. Tworzenie poziomów do różnych gier było od lat moją pasją (głównie silnik Source), a od pewnego czasu dłubię sobie też w Unity, które jest zdecydowanie bardziej uniwersalne niż to, w czym dotychczas tworzyłem. Jeśli to nie wypali, pójdę pracować jako nudny urzędas, tak jak mój starszy brat :pbpt:

Edytowano przez Azet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...