Jump to content

Mieszkanie Anglia (jeden wolny pokój)


M.a.b
 Share

Recommended Posts

Witam.

Jako, że w niedługim czasie jeden z naszych wyjeżdża na własne wojaże, ja oraz Ares poszukujemy delikwenta/tki, który/a zechciałby/ałaby wykorzystać okazję i zamieszkać z nami w Wielkiej Brytanii.

Oferujemy jeden pokój w dość przyjemnie ulokowanym mieście zwanym Scarborough. Nie jest daleko do Yorku, Whitby i innych miast, zaś dzięki samochodowi (mam własny), można pojechać znacznie dalej.

Jednakże nim ktoś będzie chciał przylecieć, powinien mieć budżet wystarczający na okres poszukiwania pracy (my tego nie załatwiamy, oferujemy tylko mieszkanie) i być przygotowany na podział rachunków.

Za samo mieszkanie jest 200 funtów miesięcznie + 40 funtów council + 15 internet (100mb). Jeśli chodzi o transport w samej Anglii, to już ja przywiozę i zawiozę. Pomożemy w załatwianiu formalności, więc od strony prawnej nie ma co się bać. I nie pobieramy żadnych zaliczek za cokolwiek.

Co do pracy - jej tu nie brakuje i bez problemu można się utrzymać, nie tak jak media mówią, ale trzeba się pośpieszyć. Wiadomo, Brex(sh)it i potem będzie trudno przyjechać. 

Po więcej info (w tym i zdjęcia pokoju) zapraszam na GG moje, Aresa albo priv. 

Pozdrawiam

Edited by M.a.b
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tak wygląda sprawa w kwestii czynszowej. Mieszkanie ma ogólnie 2 poziomy - w dolnym mieszczą się 4 pokoje oraz łazienka. Na górze jest druga, mniejsza łazienka z prysznicem, salon z kuchnią, konserwatorium, oraz patio na zewnątrz. Ogólnie mieszka się przyjemnie, cały budynek jest kamienicą położoną tuż nad morzem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam ponownie.

Znowu piszę tutaj, bo oferta nadal jest aktualna i naprawdę byśmy chcieli kogoś tu zaprosić na dłużej. Jak coś piszcie na mój albo Aresa priv bądź GG.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...