Skocz do zawartości

Co sądzicie o animacji MLP remembrance?


Gość

Recommended Posts

Przede wszystkim to myślę, że mogłeś dodać filmik w poście, wkładając go do spoilera, a nie każąc ludziom szukać tego samemu na yt.

 

A co do animacji to cóż, dająca do myślenia. Jest to wątek, który niestety raczej będzie pominięty w samym serialu, bo obecnie nie porusza się tak poważnych wątków w bajkach dla dzieci. A szkoda, bo kiedyś tak robili i nikomu nic nie przeszkadzało. W każdym razie bardzo podoba mi się ta animacja, jak zostało to wszystko pokazane. W dodatku muzyka bardzo przyjemna.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wg mnie "Remembrance" to chyba najlepsza animacja w klimacie My Little Pony, wykorzystująca Source Film Maker. Panowie z kanału Agrodaemon są mistrzami tego programu. Widziałem wiele lepszych i gorszych animacji stworzonych przy użyciu SFM, ale "Remembrance" jest klasą samą dla siebie. Fanom Fallouta polecam przy okazji animację zwącą się "Leaving the Stable", znaleźć ją można również na kanale Agrodaemon. Choć pewnie wszyscy fani Fallouta ją znają...
Zobacz również kanał Ashley H - znajdziesz tam m.in. playlistę zawierającą filmiki nawiązujące do "Remembrance".   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...