Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sun

Vinyl i Octavia na uniwersytecie [PL][NZ][Romance][SoL][Comedy]

Recommended Posts

Czołem. Z uwagi na to, że dziś jest czytanie na kąciku lektorskim, a materiału za wiele nie zostało, postanowiłem wrzucić rozdział 
Rozdział 11

Edited by Sun
  • Upvote 4

Dnia 13.05.2020 o 19:52, Sun napisał:

Czołem. Z uwagi na to, że dziś jest czytanie na kąciku lektorskim, a materiału za wiele nie zostało, postanowiłem wrzucić rozdział 
Rozdział 11

No no, już po rozdziale, ale mam nadzieję że braki w nowościach do lektorowania będą częstsze :) Fik świetny, wiem że tłumacz też ma życie, ale nóż się otwiera, jak się musi czekać. Zważywszy na CliffHangi na końcu rozdziału: GRRRRRRRR!

• Upvote 2

Czołem czytelnicy i czytelniczki. Nadeszła taka, wiekopomna chwila, być może jedyna taka. Nie wrzucam rozdziału, ale aż dwa. Spora tu zasługa wspaniałej korektorki, dodatkowej motywacji i nadmiaru czasu. 

Rozdział 12

Rozdział 13

A kiedy będzie więcej? Nie mam zielonego pojęcia.

• Upvote 1
  • Like 3

Wiem, ze czekaliście. czekaliście bardzo długo, ale wreszcie nadejszła wiekopomna chwila. A wraz z nią:

Rozdział 14

Rozdział 15

Akcja się rozwija, romans pogłębia, a semestr trwa w najlepsze.

A jeśli chodzi o kolejne rozdziały o uczuciach łączących nasze dwie ulubienice, to z pewnością pojawią się w tym roku.  

• Like 1

Minęło sporo czasu od ostatniej aktualizacji, ale przyznam, ze nie obijałem się tak bardzo jak myślicie. W zasadzie, to mam nawet dla was 3 rozdziały. Tak, aż trzy. Wprawdzie chwilowo niestety bez korekty, ale to się w przyszłości nadrobi (mam nadzieję).

Rozdział 18

Rozdział 19

Rozdział 20

Co do historii, to zbliżamy się do wielkiego finału. Został jeszcze rozdział 21 i epilog, które, mam andzieję, pojawią się szybciej niż te rozdziały

Edited by Sun
  • Upvote 1

Dnia 19.07.2021 o 21:52, Sun napisał:

Co do historii, to zbliżamy się do wielkiego finału.

Mam nadzieję, że dasz radę :) Bardzo fajno się czyta, a znając rozdział 16.5 Fallouta od Kkat to tu zaskoczenia nie było :) Naprawdę widać, że to nie są zwykłe przyjaciółki.

• Upvote 1

19 godzin temu, Vulture napisał:

Mam nadzieję, że dasz radę :) 

Powinno się udać. Wprawdzie nie w tym miesiącu, ale moze w przyszłym. Bo prace nad pozostałymi rozdziałami są zaawansowane. Nawet bardzo. Tylko pierw czas i uszczęśliwienie czytelników innego fika

10 godzin temu, Sun napisał:

Tylko pierw czas i uszczęśliwienie czytelników innego fika

Można spytać, jakiego? Jeśli to nie problem?

10 godzin temu, Sun napisał:

Bo prace nad pozostałymi rozdziałami są zaawansowane. Nawet bardzo.

Nic, tylko klaskać w kopytka :d

SPOILER ALERT - tylko dla reszty, autora tłumaczenia zachęcam do otwarcia, gdyż to kieruję do niego w sumie.

Spoiler

Bardzo miło było zobaczyć, a raczej wyobrazić sobie, minę matki Octavii, gdy w rozmowie z Psychen zdała sobie sprawę, że straciła kontrolę nad życiem córki :) I nie może dostać dostępu do jej akt, bo ta jest dorosła :d

13 godzin temu, Vulture napisał:

Można spytać, jakiego? Jeśli to nie problem?

Wredna Szóstka na dzikim zachodzie. Leży w dziale MLN, wiec nie podlinkuję. Za to zdradzę, ze jest tam też spinoff o Octavii i Vinyl

13 godzin temu, Vulture napisał:

SPOILER ALERT - tylko dla reszty, autora tłumaczenia zachęcam do otwarcia, gdyż to kieruję do niego w sumie.

Ukryj treść

Bardzo miło było zobaczyć, a raczej wyobrazić sobie, minę matki Octavii, gdy w rozmowie z Psychen zdała sobie sprawę, że straciła kontrolę nad życiem córki :) I nie może dostać dostępu do jej akt, bo ta jest dorosła :d

Spoiler

Jeśli to ci się podobało, to w następnym rozdziale...

Spoiler

Nastąpi konfrontacja mamusi z córką. I będzie się działo. 

9 godzin temu, Sun napisał:

Za to zdradzę, ze jest tam też spinoff o Octavii i Vinyl

A można prosić o link na priv? O tym spinnofie? O wrednej szóstce słyszałem, a nawet czytałem historię o szeryf Twilight. Szkoda, że odeszła w ten sposób, ale tez uważam, że nie miała tam przyszłości.