Jump to content

Vinyl i Octavia na uniwersytecie [PL][Z][Romance][SoL][Comedy]


Sun
 Share

Recommended Posts

Wyrafinowana klacz świeżo po liceum i utalentowana muzyczka bez matury, pragnąca spełnić marzenia zostają zmuszone do wspólnego spędzenia czasu. Okazuje się, ze mają ze sobą znacznie więcej wspólnego niż im się wydaje.

 

Prosta, niezobowiązująca historia jakich wiele. Rocznik 2012, czyli fandom łupany. Ale mimo to poczytna i przyjemna. moje w zasadzie pierwsze i chyba jedyne romansidło, które przeczytałem dawno temu, więc mam sentyment do niego. Może kogoś to zachęci.Rozdziały postaram się wrzucać regularnie, ale niezbyt często. I dziękuję Rarity za korektę. 

 

Oryginał

 

Rozdział 1

Rozdział 2

Rozdział 3

Rozdział 4

Rozdział 5

Rozdział 6

Rozdział 7

Rozdział 8

Rozdział 9

Rozdział 10

Rozdział 11

Rozdział 12

Rozdział 13

Rozdział 14

Rozdział 15

Rozdział 16

Rozdział 17

Rozdział 18

Rozdział 19

Rozdział 20

Rozdział 21

Epilog

 

zachęcam do lektury i komentowania.

Edited by Sun
  • Upvote 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Lekka i sympatyczna lektura. Pomimo faktu, że nie jest to jakieś literacko wybitne dzieło, wciągnąłem się i za jednym zamachem przeczytalem wszystkie 5 raz rozdziałów. Z niecierpliwością czekam na tłumaczenie kolejnych :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Łoo. Preczytałem wszystkie 7 części... o trzeciej nad ranem. To również moje pierwsze romansidło więc nie mam odniesienia, ale muszę przyznać, że całkiem przyjemnie się to czyta. Powodzenia i czekam na następne rozdziały.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Yay! Kolejny rozdział :yay:
Wcześniej nie pisałem w tym temacie, bo czytałem na FGE, ale teraz muszę napisać: gratuluję i dziękuję tłumaczowi! Fanfik jest cudny, tłumaczenie jest dobre, czyta się świetnie, a ilość Octavii i Vinyl daje mi tylko energii do czekania na kolejny rozdział :twilight2:
Czekam na kolejne tłumaczenie

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
15 godzin temu, ziolo565 napisał:

Sunie ty mój nalepszy to co napisałeś przykuło moją uwagę na ten flick mam nadzieje że przyjdzie wena i coś naskrobiesz 

Niech Pani Nocy da ci natchnienie.

Ja to tylko tłumaczę. Ale spokojnie, rozdział będzie jak tylko przejdzie korektę. Czyli zapewne tydzień, góra półtora. 

  • Upvote 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Całkiem przyjemne leciutkie obyczajowo-komediowe opko. Rarity wykonała świetną robotę z korektą. Niemniej jednak w tłumaczeniu tekst wydaje się momentami tak prosty, że aż prostacki - w sensie, że niby jest to poprawne, ale zwyczajnie brzydkie.

 

Co prawda to kolejny romans Vinyl i Tavii, ale chyba wolę to niż Plasterek Życia autorstwa Poulsena. Jest dużo mniej przerysowane.

 

Rozdziały króciutkie i dobrze się wpasowują w przerwy pomiędzy zajęciami.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
27 minut temu, Sun napisał:

Sesja, remanent, nowy rok i w ogóle.

A raczej praca, sesja i niechęć korektorko-prereaderko-tłumaczko-ogólno-naprawiaczki. Więc owe „trochę” zdecydowanie będzie dłuższe.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...