Skocz do zawartości

Odcinek 4: Fake it 'Til You Make It


Niklas

Ocena  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ocena

    • 1\10 Metr mułu
      1
    • 2\10 Okropny
      0
    • 3\10 Słaby
      0
    • 4\10 Ujdzie
      4
    • 5\10 OK
      3
    • 6/10 Solidny
      5
    • 7/10 Dobry
      15
    • 8/10 Bardzo dobry
      4
    • 9/10 Świetny
      4
    • 10/10 Wybitny
      3
    • 11/10 DO YOU EVEN YAY?!
      6


Recommended Posts

Podobało mi się bardzo. Lubię kiedy Flutterka zaczyna radzić sobie z problemami wcielając się w inne postacie. Tym bardziej mi się podobało, że wszystkie jej wcielenia były bardzo fajne ^^ 

Aczkolwiek zastanawia mnie ta tendencja Fluttershy do brnięcia zbyt daleko w rolę przez co właściwie wychodzi z roli. 

 

Mam na myśli, że w tym odcinku Fluttershy z początku grała dobrze. Wyniosła modnisia. Hipsterka znudzona swoją pracą. Ponura gotka. Potem jedna z wyniosłej zmieniła się w zadufaną i chamską, ze znudzonej hipsterki w gówniarską nastolatkę, a z ponurej gotki w przytłaczającą i odpychającą wiedźmę. Podobna sytuacja była z jej pierwszą rolą czyli przy nauce asertywności. Zaczęło się w sumie łagodnie, ale szybko wyeskalowało do całkowitej przemiany. Potem odcinek, gdy Fluttershy śpiewała za Big Maca. Z każdą kolejną piosenką odpływała coraz dalej dalej i na końcu nie dość, że już zmieniała tekst to jeszcze wyczyniała dzikie pląsy. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Uszatka napisał:

Potem jedna z wyniosłej zmieniła się w zadufaną i chamską, ze znudzonej hipsterki w gówniarską nastolatkę, a z ponurej gotki w przytłaczającą i odpychającą wiedźmę.

 

Myślę, że to też wynikało z tego, że z czasem zagubiła się w swoich maskach i mieszała persony ze sobą, co w efekcie doprowadziło do katastrofy.

 

Niemniej jednak, scena ze zwalniamiem każdej Drżypłoszki była przednia :rainderp: 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...