Szonszczyk

Krainy Podmieńców - oddam w dobre ręce!

Recommended Posts

Minęło aż 17 miesięcy od czasu kiedy utworzyłem ten dział. Zaczynał on jako w pełni poświęcony nowemu rodzajowi podmieńców, czyli "tęczlingom". Przez parę miesięcy, dział ten, był jednym z najaktywniejszych działów na całym forum. Nie stałoby się to bez waszego wkładu: w zabawy, w zadania forumowe, w dyskusje, we wszystko...

Nie chciałem się do tego przyznawać, ale... skończyły mi się pomysły, znaczy... inaczej: skończyły mi się dobre pomysły. Dlatego mam nadzieję oddać ten dział w dobre ręce (lub kopyta :v ).

Do działu dorzucam jeszcze moją "fachową" pomoc, więc jakby ktoś był zainteresowany, proszę kierować na moją wiadomość prywatną, podanie (tylko proszę, nie jakieś oficjalne... ) najlepiej już z dokładnie wypisanymi pomysłami na tematy.

• +1 1
  • wtf 1
  • Smutny 3

No to ten - będzie Ciebie tutaj brakowało, sporo żeś dobrego zrobił i szanuję za kreatywną działalność. Miłego dnia :< 

Przed chwilą, Ziemowit napisał:

No to ten - będzie Ciebie tutaj brakowało, sporo żeś dobrego zrobił i szanuję za kreatywną działalność. Miłego dnia :< 

Panie, ale ja tylko działy zmieniam :v

Nie znikam jeszcze z forum.

To nie żaden post pożegnalny, po prostu chcę by ktoś inny mógł się tu wykazać...

1 minutę temu, Szonszczyk napisał:

Panie, ale ja tylko działy zmieniam :v

Nie znikam jeszcze z forum.

To nie żaden post pożegnalny, po prostu chcę by ktoś inny mógł się tu wykazać...

Zorientowałem się, ale mimo to podziwiam za to jak ogarnąłeś ten dział i chodzi mi o to, że w tym dziale będzie cię brakować :v. Miłego dnia. Smacznej kawusi. 

1 minutę temu, Raxoros napisał:

Czyli rozumiem, że walkowerem jest 1:0 dla Armii? :v

Ty jeszcze nie wiesz, ale cię oświecę: twoja armia to są moje podmieńce podmienione pod twoją armię.

Ja już dawno wygrałem :v

1 godzinę temu, Szonszczyk napisał:

Ty jeszcze nie wiesz, ale cię oświecę: twoja armia to są moje podmieńce podmienione pod twoją armię.

Ja już dawno wygrałem :v

Ja myślałem, że Ty wiedziałeś, że ja wiedziałem i znowu je podmieniłem na swoje :o

Brak odpowiedzi przez 2 godziny uznaję za punkt dla Amii :P

PS. Szykuj księżniczkę Celestie, bo po nią też przyjdziemy i weźmiemy na swoją stronę :3

Edytowano przez Raxoros

3 godziny temu, Bleflar napisał:

No nie, kogo teraz będę hejtować.

Ojoj widzę, że straciłeś zajęcie:D

Ja tam nie wiem od wczoraj się zastanawiam czy podjąć się tego tylko, że nigdy działu nie prowadziłem i nie za bardzo wiem od czego zacząć.

O pomysły to @Szonszczyk  się nie martw planów na fandom to mam miliony.

Tylko czy podjąć się tej roli?

Oto jest pytanie.

• +1 1
  • Lubię to! 1

Widzę, że jest trochę chętnych na objęcie opiekuna Krain Podmieńców. Z czego się bardzo cieszę :squee:

Więc informuję, że deadline składania podań mija 30 kwietnia.

Potem zdecyduję w czyje ręce, bądź też kopyta (jak ktoś czuje się kucykiem [???]), oddam ten przekolorowy dział :)

• +1 1

Ale opozycją zostanę i tak. O ile ktoś się zgodzi na tę robotę.

50 minut temu, Bleflar napisał:

Ale opozycją zostanę i tak.

Jak ty masz być taką opozycją jak byłeś wcześniej, to nie wróżę przyszłemu opiekunowi większych problemów z tobą :v

Bo coś ci to cieniutko idzie :wow:

• +1 1

Bo długo nie robiłeś nowych rzeczy. Opozycja równie aktywna co rząd.:spin:

• +1 1

Jutro mija termin oddawania podań na dział "Krainy Podmieńców"!

Temat zamykam, kolejne posty w tym dziale napisze już nowy opiekun, dziękuję za uwagę :fluttershy4:

• +1 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.