Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Szonszczyk

Listy do księżniczki Celestii

Recommended Posts

Cytat

 

Droga Księżniczko Celestio!

Dzisiaj nauczyłem się, że jeśli uderzę w stół, to nożyce się odezwą... a tak na poważnie to piszę zażalenie na ogrodnika, który znowu handluje krokusami na lewo. Sprzedał już z pięć kilo i nie wiem jak my damy rady obsadzić pozostałymi, nasze poletko na wiosnę. Chciałbym go wyrzucić z roboty, ale wiem, że się nie zgodzisz. To dobry chłopak jest. Raz mnie nawet poinstruował jak dobrze hodować kaktusa, bo nawet ta roślina mi w domu zdychała.

 

Może czas zastosować jakieś środki ostrożności: czipy w cebulkach? Granaty, które wybuchają jak się je wyniesie poza pałac? Coś trzeba z tym zrobić Droga Księżniczko! Nie mam zamiaru zgłaszać kolejnego przetargu na horkruksy tylko dlatego, że jakiemuś ogrodnikowi się ubzdurało, że są jego i może je sprzedawać na lewo i prawo...

Pozdrawiam,

Szonszczyk

 

 

Masz sprawę do samej księżniczki?

A może chcesz się po prostu komuś wygadać?

Chcesz napisać list miłosny do Celestii?!

Ten temat jest właśnie po to by to zrobić!

A może jak napiszesz wystarczająco dobry list, to nawet Ona go odczyta i ci odpowie... ?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Droga Księżniczko Celestio!

W dniu dzisiejszym nauczyłem się, że nawet jedno zdanie potrafi zachęcić do bliższego poznania danego tematu, a w szczególności jeśli jest to na temat jakiejś książki. Ponadto chciałbym zdementować pogłoski na temat nielegalnemu handlu kwiatami. Nie przez moją winę zniknęły te kwiaty, a przez złodzieja, na którego poluje od dłuższego czasu, który podkrada sadzonki. To nie były tylko krokusy, ale też dwie palety tulipanów z zeszłego miesiąca, które zniknęły pewnej nocy w tajemniczych okolicznościach. Podejrzewam szpiegów z armii pewnego mrocznego króla, którego imienia nie będę tutaj wymieniać. Już podjąłem kroki w tym kierunku i rozwiąże tę sprawę zanim się obejrzysz.

Twój ogrodniczy.

Razh

Edited by Razh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Celestio.

Jak tam u ciebie? Jak tam władanie Equestrią? Czy u ciebie wszystko w porządku? A u mnie nie :sad: żadna mnie nie chce bo.... już nie ważne. Tylko chciałem się wygadać bo moje życie było ciężkie. Dokuczali mi w szkole bo mam złą wymowę byłem ciężko chory i spędziłem kilka miesięcy w szpitalu itp. I nic się nie udaje i w związku też.

Twój lojalny fan

misterspauls

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...