Skocz do zawartości

Yerba Mate


Salto

Recommended Posts

Witam wszystkich. Pija ktoś Mate? Jeśli tak, to w jakich ilościach i jaka jest wasza ulubiona?

 

Ja swoją przygodę z Yerbą zacząłem na początku tego roku. Jest to idealny napój dla aktywnych osób, które lubią popijać coś ciepłego, a nie chcą żłopać cały dzień kawy. Największą zaletą Yerby jest możliwość wielokrotnego zalewania, więc raz przygotowana wystarcza na kilka godzin. Daje fajną energię na długo i ma przyjemny, cierpki smak. 

 

Miałem ładne białe matero, ale niestety się stłukło. 

 

Spoiler

26175601_1867248080253956_1516486459_n.thumb.jpg.c2eb0e16a93461a3efeb767ddb4bff2d.jpg

 

Aktualnie piję z podobnego, tylko czerwonego. 

 

Moja ulubiona Yerba to CBSe z guaraną. Ma przyjemny owocowy smak i ładny aromat. 

 

Pod spodem zamieszczam fajny filmik z podstawową wiedzą na temat Yerba Mate. 

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się raz pić taki napój. Właściwie nie raz, bo zalewałam wielokrotnie. Smaczne to, ma bardzo przyjemny smak. Niestety nie pamiętam co to konkretnie było, bo piłam około dwóch lat temu. Z pewnością jeszcze kiedyś skosztuję. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, IloveSombra napisał:

Od dłuższego czasu planuje sobie sprawić jakąś wersję na próbę. Zamawiacie z internetu, czy może znacie jakieś miejsca, gdzie osobiście mogę obejrzeć te słynną Yerbe??

 

Przeważnie zamawiam z internetu, ale jest też w specjalistycznych sklepach stacjonarnych. W Kielcach na pewno znajdziesz.  

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...