Skocz do zawartości

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
PanSernik

Pokemon Crystal PBF

Recommended Posts

Kojarzysz Pokemony? Widziałeś chociażby jeden odcinek anime, grałeś w jedną z gier na konsoli bądź też doświadczyłeś fazy na Pokemon Go? W takim razie powinieneś także spróbować swych sił na PBF'ie o tejże tematyce. 

tYyXFLz.gif
http://www.pokemoncrystal.wxv.pl/index.htm

Strona powstała 23 marca 2011 roku. Egzystuje obecnie na domenie wxv.pl, gdzie zapewnia użytkownikom nie tylko całkiem przyjemną, intuicyjną grę typu PBF, lecz także możliwość poznania ciekawych/interesujących/unikalnych graczy, z administracją na czele.

Czym Crystal się charakteryzuje?

- Umożliwia granie jako człowiek*, Pokemon, Fakemon lub Gijinka (Pół Pokemon/Pół Człowiek) 
- Możliwość schwytania Fakemonów. 
- Posiada spis własnych Unique Pokemonów oraz Klonów. 
- Funkcjonuje specjalna Crystalowa Liga, gdzie można zmierzyć się z liderami, pod których to wcielają się inni użytkownicy. 
- Starannie dopracowany System Walk.
- Forum jest aktualizowane na bieżąco pod najnowsze generacje. 
- Wiele Eventów, konkursów, gdzie każdy może się wykazać.

*Każdy gracz tworzy KP z własną, oryginalną historią, gdzie właściwie może być kim chce. Zwykłym chłopczykiem, demonem, aniołem, zombie, bogiem śmierci, robotem, płatnym mordercą, piosenkarzem/aktorem, uciekinierem z poprawczaka lub domu dziecka itd. Nie ograniczamy się tylko do typowo Ash'owych przygód z samym łapaniem poków oraz walczeniem o odznaki.

Serdecznie zapraszamy~

• Mistrzostwo 1

A kuce tam są :suspicious:?  Bo wygląda to mi wygląda na chamską reklamę. Pewnie wbijasz na każde znane forum i wklejasz to bez namysłu:fluttershy6:

4 minuty temu, Papeć napisał:

A kuce tam są :suspicious:?  Bo wygląda to mi wygląda na chamską reklamę. Pewnie wbijasz na każde znane forum i wklejasz to bez namysłu:fluttershy6:

Kucy nie ma, zgoda na zamieszczenie została udzielona przez administrację.

• +1 1

Cóż, jak dla mnie to i tak dziwne, że każdy może se reklamować co chce. Ale dobra niech będzie. Przepraszam :flutterblush:

• wtf 1

1 godzinę temu, Papeć napisał:

Cóż, jak dla mnie to i tak dziwne, że każdy może se reklamować co chce.

Papeć - przecież ci Dec wytłumaczył, że nie co se chce, tylko na co dostał pozwolenie.

Przenoszę temat do mojego działu, a nuż któryś z graczy podłapie i będzie chętny zagrać.

• +1 1

Wszedłem w link dołączony do postu...

Na początku kliknąłem dwukrotnie kursorem oczywiście w poradnik, który umieszczony był na samym środku strony.

Daisy7, która jest autorką tej ściany tekstu, na prawdę ślicznie wyjaśniła mi o co biega w samej grze.

Tak sobie siedzę i myślę: "No w sumie kozak... ale to raczej niszowe. Pewnie nikt w to nie gra."

Potem patrzę "Przygody". No tom wlozł i nie wierzę własnym oczom.

W momencie, w którym załadowała mi się strona mistrz Mc Galliusz dopisał komuś następny człon historii.

Potem wchodzę w inny z wątków i znowu zdumienie...

Ktoś zaczął swoją przygodę 12 grudnia 2016 roku i kontynuuje ją aż do dziś.

Na prawdę szanuję w opór.

Jeżeli takie coś potrafi utrzymać człowieka przez 2 lata, to musi być dobre.

Sam raczej nie założę tam konta, bo moje umiejętności pisarskie i kreatywność są w stanie tragicznym.

Gdy jednak czytałem już trzecią "przygodę" jakiegoś użytkownika banan nie schodził mi z ryjca.

Bardzo fajnie się czyta, a nawet nie wyobrażam sobie jak fajnie jest w tym uczestniczyć :fluttershy4:

10 godzin temu, Dzidek Chan napisał:

W momencie, w którym załadowała mi się strona mistrz Mc Galliusz dopisał komuś następny człon historii.

Potem wchodzę w inny z wątków i znowu zdumienie...

Ktoś zaczął swoją przygodę 12 grudnia 2016 roku i kontynuuje ją aż do dziś.

Na prawdę szanuję w opór.

Jeżeli takie coś potrafi utrzymać człowieka przez 2 lata, to musi być dobre.

Ba. Powiem ci nawet wincej. Forum istnieje od 2011. Przeżyliśmy 3 przeprowadzki, ale nie znaczy to, że ci, którzy byli w 2011 odeszli. Ba, są do dzisiaj. 7 lat już grają w Pokemony.

Najstarsza przygoda, która trwa do dzisiaj liczy sobie 6 lat, kolejna 5. I ci ludzie nie są nerdami/dziećmi bez życia, a mniej lub bardziej pilnymi studentami czy też wytrwale pracującymi gdzieś tam dorosłymi ludkami. Da się bez problemu pogodzić życie na forum i prywatne tak, by wytrwać gdzieś, bez znudzenia, przez 7 lat. To zasługa zarówno administracji i zmian jakie wprowadza, jak i samej społeczności. Jeśli chodzi o przedział wiekowy, to mogę stwierdzić, że najwięcej ludzi jest tak 17+. Starych wyjadaczy, którzy nie wychowali się na Pokemon Go będącym zaledwie częścią całego uniwersum. No i kwestia tego, że trudno teraz ściągnąć młode osobniki na PBF'a. Jak rozmawiam z ludkami, to tylko słucham, że pisanie jest trudne i wystarczy im tego w szkole ;=;

Welp, to tyle z mej strony o/

~ Aktualizacja ~

W związku z zawirowaniami związanymi z domeną wxv Crystal oficjalnie przeszedł na płatny hosting (Bez obaw, płacą za niego starzy wyjadacze, winc nowe osobniki jak nie chcą to nie muszą się składać).

http://pokemoncrystal.pl/

Podczas przenosin zaszło wiele zmian, które odświeżą nieco forum i tym samym urozmaicą żywot użytkowników na PBF'ie.
Ów zmiany opisano w tymże temacie -> http://pokemoncrystal.pl/topics92/279.htm#608

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się