Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Ziemniakford

Pewna podróż [Gore{?}][Z][Sad][Filozofia]

Recommended Posts

Ave,

   Cóż... z miejsca zaznaczam, że Gore znajduje się tu tylko za namową korektora, osobiście nie dałbym tego tagu, gdyż uważam, że nie jest to jakoś szczególnie brutalne, ani nie ma tego na tyle dużo, by dawać gore...  no i dlatego też jest tam znak zapytania, najwyżej poproszę grzecznie administracje o przeniesienie tematu do normalnego działu, jakby jednak okazało się, że to aż tak nie jest brutalne czy coś. 

    Ale po tym wstępie o jednym tagu pragnę was raz jeszcze powitać i zaprosić do czytania tego nieszczęsnego mego dzieła. którego korektę zrobił Cinram, za co mu serdecznie jeszcze raz dziękuje. Co do samego dzieła to jest ono baaardzo specyficzne... ta... jest to ten typ opowiadania, który albo się kocha albo nienawidzi. Coś jak filmy Tarkowskiego. Tyle, że one są lepsze od tego opowiadania :drurrp: . Sama akcja jest dość powolna, może nawet czasem "rozwodniona", no ale nie mi oceniać własne dzieło. Podam więc konkrety; 102 strony, słów 24 717, znaków 157 172, znaki bez spacji 132 976, 4 akty po 8 rozdzialików, prolog i epilog, czas pisania to coś koło roku (dokładna data rozpoczęcia zaginęła niestety) i dzień zakończenia (wraz z korekto i poprawkami końcowymi) to dziś. No i jeszcze tag filozofia - jest jej tu zwyczajnie dużo, bardzo dużo. 

Krótko to wyszło, spodziewałem się więcej. 

Edit: Znajomy zgodził się zrobić okładkę, choć sam nie chciał być wspomniany. Więc nie wspominam. Ale wedle mnie wyszło spoko xd (może oprócz tych drzew...).  

uBu4aJ1.png

 

No i najważniejsze, sam fanhyc, wraz z króciutkim uzupełnieniem...

 

    Pewna podróż (całość)

    Perspektywy (spojrzenia danych postaci, drobne uzupełnienie do całości, raczej ostanie, na pewno ostatnie planowane)

 

No i co...

Zapraszam jeszcze raz do czytania i oceniania tego (niekoniecznie arcy) dzieła. No i zaznaczania błędów, jak się gdzieś przypałętają (a gdzieś, mimo mej całej nadziei na ich brak, będą). I tradycyjne już...

Pozdrawiam :P .

Edited by Ziemniakford111222
dodanie linku
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ave,

Trochę tu aktywności z mej strony nie było. Mimo małego (chyba małego) rozgłosu, zgodnie z zapowiedzianą możliwością, której w zasadzie nie byłem pewien aż do teraz, pojawiły się wiersze o postaciach, a konkretniej bardziej pokazujące perspektywę, odczucia i rozmyślenia danej postaci. Całość jest króciutka, zaledwie 4 strony, jednak mam nadzieje, że skłonią was do rozmyśleń, i pozwolą lepiej zrozumieć poszczególne postacie. Każdy wiersz to jakby wypowiedź postaci, można się łatwo domyślić która postać się, hm, wypowiada. Całość nabiera większego sensu po uprzednim przeczytaniu opowiadania, acz można czytać te wiersze i bez tego. Oto link, zostanie też zaraz dodany do pierwszego posta, wraz z tytułem:

Perspektywy

Miłego czytania. Od razu zaznaczam, że nie będzie następnych, hm, dodatków, to raczej jest drobne uzupełnienie do całości, w której jest troszeczkę dziur. Zastanawiam się, jako to miało mieć formę, jednak zadecydowałem, że najlepiej będzie to dać w oddzielnym pliku. Jak ktoś ma do formy uwagi, lub do samego tekstu, oczywiście proszę pisać. No, i pozdrawiam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...