Duckling

A cio to źa śłodkie kaciątko tutaj?

Recommended Posts

Bry wieczór wszystkim :pinkieawesome:

Nowy na forum tutaj! Można kocić lub przytulać, ale szczerze, to wolałbym to drugie :tigertaming:  Z kucykami jestem już od dawien dawno na Ty i ja ihaha, ale na forum już niekoniecznie :) Żaden ze mnie wybitny forumowicz, ALE... czas temu (dawno temu) byłem bardzo zakręcony w świecie kucyków - TAK BARDZO, że zacząłem popełniać fanfica, ale niestety go nie skończyłem... Wyjechałem ze swojego miasta celem rozpoczęcia życia w innej części kraju i właściwie, mając wiele na głowie, zapomniałem o mlp. Było to raptem 4 lata temu.

Znacie takie uczucie, kiedy nagle najdzie Was chętka na zobaczenia czegoś, czego nie widzieliście/słyszeliście lata. Jakiejś piosenki ACDC, Władcy Pierścieni albo Króla Lwa? No to właśnie ja tak miałem z naszymi kucami :aj3: i oczywiście, zaraz po zobaczeniu co tam Hasbro nowego urodziło, zacząłem szukać swojej twórczości, a gdy znalazłem, to uznałem, że chętnie bym ją dokończył. I dlatego tu jestem :) Ponieważ chciałbym prosić Was, moje małe kucyki, o pomoc. Jeżeli KTOKOLWIEK z Was ma czas i ochotę na przeczytanie powoli rozkwitającego kwiatka mojej twórczości, to będzie mi niezmiernie miło :pinkiehappy: Mam tylko jedną, maluteńką prośbę - abyście po przeczytaniu zostawili mi jakikolwiek feedback. Post, priv, czekoladki et cetera. Da mi to OLBRZYMI zapał do dalszej pracy i możliwość skorygowania swoich błędów, bo przecież perfekcyjny nie jestem i stety nie będą :aj5:

klik  

Edited by Duckling
  • Upvote 2

Cóż, na tak długie powitanie od siebie dodam tylko, że też witam.

A fanhyca w wolnym czasie przeczytam.

Pozdrawiam, jak nakazuje ma tradycja :v. 

• Upvote 1