Jump to content

PrinceKeith
 Share

Recommended Posts

lachlan-page-street-bar.jpg?1493266296
 

||Fabuła||

Świat jest rozległym miejscem, który dzieli się na kilkanaście państw. Niestety większość osób dzieli go na Republikę i to co jest poza nią. Republika to tak zwane serce świata, państwo wysoko rozwinięte-mlekiem i miodem płynące. To tutaj odbywają się najważniejsze wydarzenia, to właśnie o tym kraju dzieci słyszą bajki na dobranoc, a młodzież przybywa by rozpocząć swoje życie. W każdym odbiorniku można usłyszeć o sukcesach jakie odnosi ten kraj za sprawą rządów królowej Sereny i jej wiernych doradców, jednak to co z pozoru wydaje się idealne jest tylko obłudą. A, więc jak naprawdę wygląda Republika?
Na pierwszy rzut oka niczego tutaj nie brak, a mieszkańcy mają wszystko pod dostatkiem, można nawet powiedzieć, że panuje tu przesyt. Jeśli natomiast skupisz swój wzrok dostrzeżesz liczne patrole białych kruków, ściśle pilnujących porządku, a raczej brzegów miasta,aby żaden niechciany plebs nie dostał się w wyższe rejony metropolii i nie skaził reputacji Republiki.  Odgrodzeni od świata ludzie, często trafiali do zakazanej strefy miasta przez zwykłe potknięcie w życiu zaczynając od braku funduszy na życie, a kończąc na tych którzy urodzili się po drugiej stronie "muru". Dla slumsów nie było ratunku na lepszy byt, a przynajmniej tak wydawało się większości z nich. Natomiast cała reszta miała wciąż niewielką nadzieję, na lepsze życie dlatego walczyła z całych sił, aby się stąd wydostać dlatego nazwano ich rebeliantami, których królowa Serena rozkazała pozbawić życia.
 

||Świat||

Republika - Kraj znajdujący się na środku oceanu Vinere, dzięki swojemu położeniu przez lata nie udało się go podbić. Imperium szybko rozwinęło technologię, a wraz z nią swoje wojska. Obecnie krajem rządzi królowa Serena. Kraj podzielony jest na kilka części ;

● Górną - położony jest tam pałac, sala obrad i siedziba białych kruków, znajduje się też tam niewielka ilość domków dla służby . Część zamieszkała przez rodzinę królewską, doradców, białe kruki, wojsko i wybraną służbę.
● Środkową - zajmuje większość królestwa i jest jej tak zwanym sercem. Znajdują się tu uczelnie, rynki, sklepy itd. Część jest zamieszkała przez mieszkańców Republiki, jak i przejezdnych.
● Dolna (tzw.slumsy) - niewiele o niej wie,a jeszcze mniej może tam wchodzić. Obecnie jest to teren strzeżony z zakazem wejścia.  Jest to najbiedniejsza strefa kraju, miejsce gdzie technologia niezbyt się ruszyła, a ludzie żyją w nędzy. Trafiają tam ludzie,którzy podpadli rządzącym, łamali prawo lub po prostu się tam urodzili.

Białe kruki - Słowo białe  wzięło się od ich białego munduru, zaś kruki od tych ptaków ponieważ tak jak one, żołnierze bronią zaciekle swojego rewiru i nie wahają się zaatakować, są też strażnikami tajemnic w tym wypadku chronią sekrety królowej i jego doradców.  Są uwielbiani przez mieszkańców republiki, zaś w slumsach budzą strach i są znani ze swojej bezlitosnej strony. Posługują się najnowszym sprzętem,a do dyspozycji mają praktycznie wszystko.


Rebelianci - To ludzie w różnym wieku, zamieszkującym dolne rejony Republiki. Najczęściej dołączają do grupy rebeliantów z myślą, że wyrwą się ze slumsów lub po prostu czystej nienawiści do monarchy, co niektórzy mają też własne pobudki. Mimo braku najnowszej technologii, walczą tym co mają pod ręką lub tym co udało im się ukraść, a jest tego całkiem sporo.
 

||Regulamin||

1.Ogólny regulamin forum.
2.Zero OTP.
3.Jeśli się zapisujesz, i chcesz odejść to po prostu pisz.
4.Postacie mogą się kłócić, my już nie koniecznie.
5.W razie niejasności/pytań zapraszam na PW, podobno nie gryzę.
6.Posty w miarę ogarnięte ortograficznie, interpunkcji się nie czepiam, a długość postów dowolna.
7.Ogólnie myślę nad zrobieniem nam serwera na dis dajcie znać co myślicie.

||Role||
BIAŁE KRUKI
@ as -|- ~ Zastępca dowódcy
@ as -|- ~ Android
@Hetman WK as -|- ~ Kruk
@Kongou as Kaito ~ Kruk,  przyjaciel rebelianta/ki który/a była kiedyś Białym Krukiem

REBELIANCI
@ as -|- ~ Dobry przyjaciel dowódcy rebelii
@ as -|- ~ Medyk
@ as -|- ~ Haker/Hakerka
@ConQrM as -|- Były Biały Kruk

(W razie co napisz na PW coś zmienimy/dopiszemy)

||Wzór KP||
 


Imię:
Nazwisko:
Płeć:
Wiek: (Rebelianci 16+, Kruki 18+)
Strona: Białe Kruki/Rebelanci
Wygląd:
Charakter:
Broń:
Krótka Historia:

Edited by PrinceKeith
Link to comment
Share on other sites

Imię: Kaito
Nazwisko: 
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 26
Strona: Białe Kruki
Wygląd: 185 cm zrostu, złote oczy i kruczoczarne włosy

69833356_p0.thumb.jpg.ab2dd7b4560f4b4638151d897139a432.jpg
Charakter: Zimny, wyrachowany, spokojny, 
Broń: Pistolet z tłumikiem, karabin snajperski z tłumikiem.
Krótka Historia:

Był jedynym synem rodziny zarządzającej małą częścią fabryk produkującej broni dla Republiki. Jednak w pewnym momencie rodzina K została osądzona za "dbanie o własne interesy". Wszyscy bez wyjątku na wiek zostali osadzeni w więzieniu tam spotkał kruka który pomógł mu wyjść z więzienia za dobre sprawowanie i dołączyć do szeregów Kruków. Postanowił się zemścić pomimo niechęci którą pałał do swojego własnego ojca, zemścić się na Republice. 

Edited by Kongou
Link to comment
Share on other sites

Imię: Aaron

Nazwisko: Ornin

Płeć: Mężczyzna(no, młody dorosły)

Wiek: 17

Wygląd: Wysoki, dobrze zbudowany choć ma lekką nadwagę i nie należy do najsilniejszych. Ma czarne, krótkie włosy, niebieskie oczy oraz jasną cerę.

Strona: Białe Kruki

Charakter: Zazwyczaj trochę zestresowany, ale za to pozytywnie nastawiony do życia. Lubi pożartować, natomiast w chwilach tego wymagających, potrafi zachować pełny spokój. Do towarzyszy broni czy innych obywateli odnosi się z szacunkiem, nawet uległością. Nie cierpi, nienawidzi wręcz wszelkich objawów sprzeciwu wymierzonych w królową i jego ojczyznę. Pełen ideałów charakterystycznych dla rodaków...choć czasem przesadza, idąc nawet w stronę fanatyzmu, ale to zdarza się bardzo rzadko.

Broń: Laserowy pistolet maszynowy (kupiony przez ojca) oraz zwykły pistolet jako broń zapasowa

Krótka Historia: Urodził się jako drugi syn urzędnika i nauczycielki w Części Środkowej. Cieszył się bardzo dobrym zdrowiem, oraz tym iż nie sprawiał praktycznie żadnych problemów rodzicom w przeciwieństwie do swojego brata, który miał lekkie skłonności do rozrabiania. Mimo to, byli ze sobą zżyci jak prawdziwi przyjaciele. Ukazało się to szczególnie, jak tylko Aaron poszedł do szkoły. Słaby charakter sprawił, że szybko stał się obiektem żartów kolegów, i tylko obecność brata właśnie, chroniła go przed czymś gorszym. Czas mijał a młodzieniec wciąż marzył by udać się na studia, podobnie jak jego matka lata wcześniej, aby móc wykładać na uniwersytecie. Ale los miał inne plany. Najlepszy przyjaciel, tym samym najstarszy dziedzic rodu, zginął w walce z uzbrojonym bandytą. Ponoć przed tym tym zdążył zabić dwóch innych. Podczas pogrzebu, Aaron pierwszy raz, z takiego bliska widział Białe Kruki, towarzyszy broni zmarłego. Pojawił się w nim płomyk, pchający do zemsty. Ojciec rozumiał chłopca, bo choć z pewnymi oporami, zgodził się żeby podrobić mu papiery, pociągnąć za wszelkie możliwe sznurki i wreszcie wysłać drugiego z synów do jednej z jednostek tej organizacji. Otrzymał podstawowe szkolenie...a potem musiał już radzić sobie sam. Przede wszystkim dbać o to, by nie splamić munduru krwią i nie przynieść rodzinie oraz ojczyźnie wstydu.

Link to comment
Share on other sites

Skąd ludzie mają rozkminy, że król/królowa/księżniczka to tytuł odpowiedni dla republiki? Ustrój republikański z założenia przeczy monarchii. Chyba, że kraj to monarchia elekcyjna, no ale republiką takie państwo też nie jest. Na jak długo mniej więcej planujesz sesję? Jakie są realia tego świata, takie bardziej przyziemne czy ludzie mogą robić jakieś dziwne sztuczki z anime? W sensie, pytam bo fajnie się prezentuje, ale szkoda byłoby zapisać się by po dwóch tygodniach MG albo większość graczy zniknął bez słowa.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nie zrozumiałeś, Republika jest tu nazwą kraju, nie ustrojem. Realia przyziemne, technologia jak w Mass Effect. Historia będzie taka średnio długa, wszystko zależy od graczy, ale ja mam wszystko rozpisane. I ja nie zniknę, ale mam nadzieję że gracze też nie.

Link to comment
Share on other sites

No nie zrozumiałem, bo kraje się tak nie nazywają, przecież Republika Czeska jest no... republiką kraju Czechy. Jest w nazwie, jest ustrojem. Republika Rzymska, czyli republika miasta/państwa o nazwie Rzym. Nie wykluczam, dynastia panująca mogła sobie nazwać swój kraj jak im się żywnie podobało, podaję tylko źródło niezrozumienia. Dziękuję za odpowiedzi na moje pytania. Do kiedy zapisy są otwarte, żebym się nie wiem, za miesiąc nie obudził?

Link to comment
Share on other sites

Imię: Friderich

Nazwisko: Von Hothbard

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21 lat

Strona: Rebelianci

Wygląd:

biały, całkiem niski (ok 1,7 m), szczupły, lekki zarost, brązowe włosy i ciemne oczy, skórzana kurtka oraz mała torba podróżna

Charakter i zdolności:

Uczciwy, rządny sprawiedliwości, nigdy nie kłamie w ważnej sprawie. Zawsze stara się mówić tylko tyle ile to istotne, przez co trudno mu się dogadać z kimkolwiek. Mimo tego emocjonalny, choć dobrze to ukrywa. Perfekcjonista, małe niedociągnięcia go irytują. Nie jest najlepszy w walce, jednak nadrabia to jako błyskotliwy taktyk. Dużo czyta

Broń:

Five-seveN oraz sprężynowy nóż myśliwski

Krótka historia:

Narodził się w środkowej części Republiki, w średnio zamożnej rodzinie. Gdy miał 2 lata zmarła mu matka. Ojciec prowadził księgarnie, co wzbudziło zainteresowanie czytelnictwem u Fridericha. Ojciec dostrzegł w chłopcu potencjał i wysłał go do dwuletniej szkoły wojskowej. Uczył się tam patriotyzmu, poświęcenia i posłuszeństwa. Jako żołnierz szło mu niezbyt imponująco, jednak zaciekawił dyrekcję swoimi nowatorskimi taktykami. Szkołę ukończył z wyróżnieniem, dostając przepustkę do akademii białych kruków. Na swoje 20 urodziny wrócił na kilka dni do domu. Na nieszczęście w tym właśnie czasie do księgarni ojca wbił patrol z bezpodstawnym nakazem aresztowania za rozprzestrzenianie zakazanych książek. Wtedy też Friderich przeżył w sobie głęboki dysonans poznawczy. Z dnia na dzień zmienił swoje nastawienie do Republiki. Pewnego dnia postanowił uciec i włączyć się do rebelii w walce o wolność uciskanych mieszkańców kraju. Od roku skutecznie unika patroli chowając się w slumsach. Każdego dnia ćwiczy, by móc wymierzyć sprawiedliwość, gdy nadejdzie czas...

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...