Jump to content

Hejka?


marcinkulaga
 Share

Recommended Posts

Cześć
Kiedyś pewnie rozpisałbym się na parę stron, ale odkąd siostra rozpoznała jaki mam login, po tym że znalazła najdłuższy post, jaki znajdował się na forum, stwierdziłem, że chyba mam z tym problem i nauczyłem się mocno ograniczać : ). Z resztą- Nie wróżę, że będę się tu jakoś szczególnie dużo udzielał i głównie zależy mi na zdobyciu informacji kiedy i gdzie spotyka się Warszawski Ponymeet, bo wczoraj poszedłem w ślepo do stacji Warszawa Śródmieście (gdzieś przeczytałem, że zwykle tam) i coś nikogo nie dostrzegłem.

Maksymalnie streszczając kim jestem, to chyba artystą... chociaż nienawidzę tego określenia (obrosło bardzo dziwnymi stereotypami) i nazwałbym to raczej rzemieślnictwem. Zajmowałem się praktycznie wszystkim (film, animacja lalkowa, animacja 3D, gry planszowe, gry komputerowe, malarstwo, organizacja projektów, krytyka artystyczna) i obecnie jestem twórcą wizualnej strony serialu dla dzieci nieco inspirowanego Little Pony, co akurat mega mi pasuje.

Ponoć mam potwornego pecha- Jestem biedny jak mysz, w kółko z jakiś dziwnych powodów tracę kolejne prace (miałem już 8), Mam około trzydziestu paru nieudanych projektów z rzędu i w kółko wydarzają mi się jakieś dziwne historie (np. przychodzi do mnie policja z podejrzeniem zamachu bombowego lub tracę przytomność ze zmęczenia i budzę się gdzieś przy lotnisku). Na około 12 lat wyłączyło mi w mózgu receptory szczęścia i cały czas chorowałem, aż odkryłem że prawie wszystko mi mija jak zaczynam oglądać bajki. Dosłownie jeden dzień czegoś nie obejrzę a depresja i choroba wracają mi jak na pstryknięcie palca. Moim ulubionym serialem jest zdecydowanie Little Pony, więc spokojnie mogę powiedzieć, że przez parę miesięcy ten serial dosłownie i nie metaforycznie ratował mi życie.

Jeśli kogoś interesuje, to moje nieco (mocno) nieaktualne portforlio:
https://1divagor.wixsite.com/besaleelstudio
Niestety nic z serialu który robię pokazywać nie mogę, bo podpisałem umowę lojalnościową.

Miło mi was poznać : )
Marcin

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie.

Widzę, że istny człowiek renesansu z ciebie :v

Co ja ci mogę napisać...

Nic najciekawszego w sumie, powodzenia i więcej szczęścia w życiu. I nie chcąc snuć teorii spiskowych albo dopisać cię do jakiejś istniejącej, mam nadzieje, że to tylko nieszczęśliwe sploty przypadków.

Pozdrawiam :). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o jakiekolwiek meety, najlepszym ośrodkiem ich znajdowania jest facebook. Konkretnie facebookowe grupki okolicznych broniaczy. Tam najwcześniej znajdziesz jakiekolwiek informacje o miejscu, godzinie, celu spotkań regionalnych, nieorganizowanych i organizowanych. Lista wszystkich fandomów lokalnych w Polsce razem z linkami do grup fb.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, nie bój się pytać! Miłego pobytu na forum życzę. :enjoy:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dodali mnie na face do Warszawa Bronies i terminy spotkań to pierwsze co mi się wyświetliło. Dziękuję : ). Najgłupsze jest to, że z jednego postu wynika, że byłem przez moment w dobrym miejscu i albo nie poznałem że to oni, albo stali tam bardzo krótko i najzwyklej w świecie się minęliśmy. Kolejne spotkanie za 2 tygodnie - Eh...

Dziękuję za bardzo ciepłe przyjęcie i brak oceny : ). To bardzo rzadko się zdarza. Zazwyczaj taka ilość informacji starcza by ludzie zaczynali mi przypisywać autosabotarz, skłonności samodestrukcyjne, nierozgarnięcie lub opętanie (należę do środowiska ludzi bardzo mocno wierzących i czasem żałuję, że nie otaczają mnie sami ateiści).

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, marcinkulaga napisał:

Dziękuję za bardzo ciepłe przyjęcie i brak oceny

Nie ma za co. Nie uważam, byśmy byli osobami uprawnionymi do oceniania kogokolwiek. Przyszedłeś tu, by poszukać informacji, a nie być ocenianym. Więc - nie ma za co.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...