Jump to content

[Rozwiązane][Problem] Nie mogę przesłać żadnego obrazka


Morrslieb
 Share

Recommended Posts

Próbowałem wielokrotnie zmienić sobie avatar i zdjęcie tła profilu, ale bez skutku.  Żadna z metod nie działa, w tym używanie tylko obrazków png. Ponadto, kiedy chciałem wstawić do tego posta zdjęcie błędu, odpowiedziało mi tym samym błędem.

Oto notyfikacja która pojawia się przy błędzie:

Wystąpił błąd podczas przetwarzania przesłanego pliku. -200

 

Zalogowałem się korzystając z Google zamiast stworzyć konto w zwyczajny sposób. Czy błąd może być związanie z likwidacją Google+? Jeśli tak, to czy utworzenie nowego konta byłoby konieczne?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Właśnie tego sprobówałem i magicznie zadziałało - dzięki wielkie! Ten problem zatem jest z głowy, o ile rozwiązanie jest z deka nieporęczne.

Wklejanie za pomocą URL działa również w komentarzu. Jednakże nadal nie mogę zmienić tła profilu (widzę tylko opcję wybrania pliku z dysku). Nawet na telefonie, na wersji mobilnej, wyskakuje ten sam błąd.

Link to comment
Share on other sites

Podpinam się pod sprawę, mogę dodać obrazek przez adres URL, ale dodanie obrazka z galerii na kompie (w przypadku ustawiania zdjęcia w tle nie ma opcji z adresem URL więc moja galeria to jedyne przyzwolone źródło) jest niemożliwe i każda próba, niezależnie od rozmiaru czy rozszerzenia obrazka kończy się wywaleniem komunikatu "Wystąpił błąd podczas przetwarzania przesłanego pliku. -200"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.05.2019 o 00:17, PervKapitan napisał:

A próbowałeś może zmienić na .gif rozszerzenie?

Przepraszam za późną odpowiedź. Spróbowałem tego, zrobiłem z obrazka .gif, ale wyszedł ten sam błąd.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...