Jump to content

Nie będzie zestawu Lego z MLP

MarianWisniewski
 Share

Recommended Posts

To i tak by nie przeszło. Powody są takie:

1. Jak już sam wspomniałeś, Hasbro ma swoje własne klocki. Aha, i nie nazywaj ich podróbą lego. Patent wygasł dawno temu, i teraz każdy może mieć swoje własne klocki konstrukcyjne. Podróba Lego to np. Lepin, który oferuje serię "Star Plan" (i kilka innych) 

2. Bez obrazy, ale "kucyki pony" nie za bardzo nadają się do tej serii. Bum na kuce przeminął i nie wróci. 

3. Mogę się mylić, ale Lego chyba nie wydaje licencjonowanych zestawów IDEAS z bajek/filmów, w których nie ma ludzi, a raczej "istot człekokształtnych".  

PS. Mógłbyś pochwalić się swoim projektem? :fswhat: Z przyjemnością ocenię czy nadawałby się do IDEAS. Ciekawi mnie, czy reprezentuje taki poziom:

Spoiler

5623305-explosion-thumbnail-full.jpg

Edited by Triste Cordis

3 godziny temu, MarianWisniewski napisał:

Ależ może wydawać. Przykład: Milsele - seria o serialu bez ludzi, chociaż ich części pojawiają się w czasie przemian.

Źle to ująłem. Miałem na myśli serię IDEAS (już poprawione). Innym przykładem zestawów z bajek jest serial Unikitty, który swoją drogą jest naprawdę fajny :)

Nie rozumiem. Twój projekt został wyrzucony ze strony IDEAS? Dostałeś jakieś uzasadnienie, czy co? I zapewniam, że widzieli masę projektów z kucykami. Przykro mi, że musiałem powiedzieć "Mikołaj nie istnieje" :grumpybloom:

Już mówię. Słowa: "Mikołaj istnieje" oraz "pierwszy raz zobaczyli projekt z kucykami." są tak samo prawdopodobne. Czyli nie są :) 

Dowód na to, że istnieją MOCe MLP? Proszę :hmpf:

Znalazłem też coś takiego. 

Edited by Triste Cordis