Recommended Posts

Witajcie po dłuższej przerwie.Wiele się działo przez te miesiące kiedy mnie nie było.Udało mi się ukończyć kurs DJ-a bite 20 godzin i kupić sprzęt,jak widać nie poddałem się, czuję się spełniony.Ale muszę się jeszcze wiele nauczyć dlatego będę rozwijał się w tym kierunku.Marzenie się spełniło.

Czas ruszyć dalej.:untz:

Spoiler

6rcOLt8.jpg

Spoiler

NiIbuGG.jpg

w sumie napisałem krótką bajkę dla was.

Celestia podniosła słonce jak każdego dnia, ale ten dzień jest inny od pozostałych, dla innego kucyka-magiczny. Promień słoneczny łaskotał DJ Pona po policzku.
Przebudziła się pełnią ekscytacją, bo już wiedziała, że to ten dzień, będzie wyjątkowy.
Pozałatwiała swoje codzienne sprawy domowe, poukładała swoją kolekcję winyli patrząc z dumą, jaką to posiada kolekcję niepowtarzających się płyt. Stała tak zamyślona i niemalże zapomniała o swoim spotkaniu. Czym prędko się ogarnęła i po galopowała coś zjeść na szybko. Zajrzała do środka lodówki, było tylko mleko, więc je wypiła. W kuchni spotkała swoją przyjaciółkę Octavię. Octawia wysłała jej spojrzenie pełne miłości i delikatny uśmiech radości.
Spytała:
-Czy to dzisiaj?
-Odpowiedziała, że tak i musi lecieć.
Pokiwała głową i wysłała jej spojrzenie pełne zrozumienia, powiedziała, że mogę ruszać i uściskała mnie na koniec. Pogalopowała tak przez nasze wspaniałe miasto, inne kucyki oglądały się za nią ze zdziwieniem. Biegła tak na spotkanie z jej podopiecznym.  Zjawiła się wcześniej niż przypuszczała, więc miała parę chwil, by spakować cały sprzęt do podróży, który miała w canterlocie. Nie minęło więcej niż 15 minut a dostrzegła swojego ucznia jak zmierza w jej kierunku. Pewnym krokiem z uśmiechem na pysku.
Gdy tylko się zbliżył od razu zadał jej pytanie:
-Czy jesteś pewna, czy jesteś gotowa.
-Odparła, że tak.
Jej protegowany oznajmił, że czeka na nich niesamowita przygoda i tyle niesamowitych
klubów do zwiedzenia. Nie minęła mniej niż sekunda a już była pewna, że tego chce jak i jej uczeń.
Mieli się udać w trasę muzyczną dookoła equestrii, tylko we dwoje , więc postanowione.
DJ Pon 3 zapytała swojego ucznia:
-Czy jesteś gotowy opuścić to miejsce?
 Ruszyć dalej przed siebie nie oglądając się za siebie, stając się każdego dnia silniejszym?
Odpowiedziałem
- To była niezła przygoda, ale czas ruszać dalej.
Jest jeszcze tyle do odkrycia.
DJ Pon 3 uśmiechnęła się do mnie, spojrzałem na nią i wiedziałem, że to będą niezapomniane chwile razem. DJ Pon 3 i ja wyruszyliśmy na spotkanie przygodzie.

 

Post zamykam za tydzień czekam na wasze opinie.

Pozdrawiam wszystkich i trzymajcie się. Do zobaczenia :djpon3:możemy się spotkamy na ponymeet kiedyś. DO USŁYSZENIA !!!

Spoiler

8IqC1Tl.png

 

Edited by DJ Pon 3 Vinyl Scratch
  • Sad 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę szkoda, zawsze jakaś strata :sad:. Znałem tylko z widzenia, a czasem odwiedziłem profil, dlatego nie mogę powiedzieć za wiele. W sumie cofnąć się wstecz, to chociaż miło przywitałem w tych progach. To akurat pamiętam ;). Skoro tak zdecydowałeś, to już nikt tego nie zmieni. Takie pożegnania zawsze dobijają najbardziej. Trzymaj utwór na odchodne, by mnie tam jakoś zapamiętać:

Spoiler

 

Jeśli będziesz mógł, to weź czasem wpadnij ;), daj jakiś znak życia :). Miło było poznać. Powodzenia.

Edited by Orsiro
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to ująłeś, czas ruszać dalej.

Gratulacje ze spełnienia marzenia, trzymaj się go, bo na razie otworzyłeś tylko furtkę na nową ścieżkę w życiu. Szkoda, że nas opuszczasz, ale może kiedyś znowu tu zahaczysz i podzielisz się wrażeniami z dalszej realizacji swojej pasji. Cieszę się, że osiągnąłeś spełnienie w życiu oraz jestem wdzięczny, że zdecydowałeś się pożegnać, w takich miejscach najgorsze co można zrobić to chyba tylko odejść bez słowa.

:djpon3:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam z powrotem…

 

Przyszedł czas bym i ja coś tutaj napisał, choć niektórzy mnie od tego odwodzili, ale postanowiłem, że jednak przeleje tutaj to, co mi leży na duszy.

 

Po pierwsze gratuluję ukończenia kursu i zakupu sprzętu. Przed tobą droga, którą sobie wymarzyłeś i na którą sam właśnie wkraczasz… piękna sprawa.

 

Kolejna… to Twoje odejście. Wielka szkoda, że zamierzasz rozejść się z czymś, co mam nadzieję, że na Ciebie podziałało tak samo, jak na nas. A śledząc Twoje posty i widząc, jakie posiadałeś zbiory przeróżnych gadżetów kucykowych uważam, że nie pomyliłem się, tak właśnie zakładając.

 

Jako DJ mógłbyś tworzyć miksy lub coś innego do animacji fandomowej, lub też jakieś kawałki wypuszczać albo dać pokaz umiejętności na jakimś większym ponymecie rozkręcając dobrą zabawę niczym jak prawdziwa DJ Pon 3 wiele razy robiła w Equestrii.

 

A jeśli chodzi o sam post pożegnalny to ciężko się do niego odnieść. Opuściłeś nas w gniewie… kasując wiadomości i ogólnie znikając, bo o ile pamiętam, poszło o dzielenie się swoją pasją do kucyków z wszystkimi, a co było delikatnie odradzane z uwagi na stosunek ludzi do fandomów, a zwłaszcza takiego jak nasz. Teraz jednak wróciłeś z zapowiedzianym Wielkim i Pożegnalnym postem… zabrzmiało bardzo jak Trixie xD… i powiem szczerze, że niewiele z niego wynika.


Ale czy post jest tak naprawdę ważny? Liczy się to, że jednak wróciłeś by się pożegnać, że jednak pamiętałeś o tym miejscu i mam nadzieję, że pamięć o nim pozostanie z Tobą na długo, a może znów kiedyś pomoże Ci tutaj wrócić tym razem na dłużej… lub sprawi, że w ogóle nas nie opuścisz, ale decyzja należy wyłącznie do Ciebie.

 

Spoiler

 

 

  • Upvote 1
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.