Skocz do zawartości

Spore wydanie gry Twilight Sparkle's Secret Shipfic Folder


Sun

Recommended Posts

Cześć wam. Jak już część z was wie, wziąłem na warsztat kolejne wydanie. Tym razem jednak nie jest to książka tylko gra karciana. Twilight Sparkle's Secret Shipfic Folder. świetna, pełna humoru gra karciana z prostymi do nauczenia zasadami i wspaniałymi grafikami.

 

Zdjęcia robione kartoflem

Spoiler

66375674_2382176938721095_54646331343372

 

66278349_2382177035387752_11592928008276

66483231_2382177998720989_60549248366799

66276463_2382177508721038_64139912022065

 Zestaw zawiera 393 karty w formacie CCG (czyli takie jak karty do Magica, czy MLP CCG), broszurkę z instrukcją w języku polskim i pudełko. Może niezbyt estetyczne, ale solidne pudełko. 

Jeśli chodzi o to jakie karty trafiły do zestawu, to lista zestawów poniżej. Wszystkie wzięte ze strony

Spoiler

- Core Deck 

- Extra Credit

-Tales From Ponyvile University

- No Hold Barrels

- Darring Do adventures pack

- Hearthswarming Eve

- Convention Exclusives 2014

- April Fools

- Dungeon Delvers

- The Fluffle Puff Pack

- The Mean Six

- Weeaboo Paradaisu

- Convention Exclusives 2015

- Make-A-Card Panel 2015

- The Box Expansion

- Gracious Givers

- So Long And Thanks

 Jak widać, jest tego wszystkiego sporo, a cena pozostaje bardzo przystępna. Mianowicie 75zł za taki zestaw.

Jak można stac się jego posiadaczem? Bardzo prosto. Wystarczy wejść w TEN LINK i wypełnić formularz, a następnie zapłacić. Numer konta i niezbędne informacje znajdziecie w regulaminie (tym co zawsze). Jednak radzę się pospieszyć, bo tym razem zasady gry są nieco inne niż zawsze. Zamiast zbierać kasę i iść do drukarni, to mam ograniczoną ilość kompletów już gotową i nie planuję dodruku (chyba, że mnie do tego skłonicie). 

 

Zachęcam do zakupu, bo ci, którzy kupili na kucykonie bardzo sobie chwalą gierkę.

 

Przy okazji byłbym wdzięczny za wypełnienie krótkiej ankiety

Edytowano przez Sun
  • +1 2
  • Lubię to! 2
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wydana, zakupiona na Kucykonie 2019, warta swej ceny, a sama gra jest prosta, aczkolwiek zakręcona i wymaga podstaw języka angielskiego, mimo że całkiem sporo zostało wyjaśnione w instrukcji. Mam nadzieję spędzić przy niej naprawdę dużo czasu ze znajomymi. Mogę ją z czystym sumieniem polecić. Już samo oglądanie artów na kartach, czy czytanie komicznych opisów u dołu karty dawało mi w drodze powrotnej pociągiem sporo frajdy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pierwsze egzemplarze już trafiły do ludzi i mam nadzieję, że się podobają. (skarg nie ma). Wciąż można zamawiać kolejne sztuki, jeszcze na składzie są. Zachęcam, bo naprawdę warto.

 

A co do ankiety, to mam kilka odpowiedzi i przyznam, że ten fandom ciągle mnie zaskakuje. Ale z jakimkolwiek mówieniem o wynikach poczekam jeszcze trochę. I zachęcam do udziału. Ja tu jestem dla was i to wy musicie powiedzieć czego chcecie. Nie zawsze idzie to zrealizować, ale spróbujemy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Bardzo możliwe. brałem to, do czego był dostęp i miało arty. Aczkolwiek mogło mi coś umknąć. Tym niemniej, to i tak bogate wydanie, za niewygórowaną cenę. I wciąż jest dostępne, więc można się zgłaszać i zamawiać

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...