Sign in to follow this  
Grento YTP

SCP Equestria Girls – Containment Breach [NZ] [Crossover] [Dark] [Mature] [Violence] [Equestria Girls] [SCP]

Recommended Posts

https://puu.sh/E0V3y/ffd71154f8.jpg (heh, nie wiem czemu, ale nie mogę przesłać grafiki)

Witam!

Jakiś czas temu wpadł mi do głowy pomysł, aby nieco rozszerzy to moje, nazwijmy to, "uniwersum" stalkerskie o zupełnie odmienną przygodę. Zastanawiałem się, czy wrzucić to do tego samego tematu, co zwykły Stalker Spełniacz Życzeń. Jednak z powodu, że klimat jest inny, akcja skupia się na pobocznych bohaterach oraz wprowadza całkiem nowych, no i że mamy dodatek innej franczyzy, to zdecydowałem się utworzyć nową stronę. No i sama historia poboczna również będzie miała swoją długość. Nie taką samą jak właściwy stalker, ale jednak trochę potrwa.

Stalker SCP skupia się na historii Wilczarza oraz Pinkameny oraz ich uciecze z Fundacji SCP po nagłej awarii systemów bezpieczeństwa. Opowiada o tym, jak trafili do Zony i co się działo, zanim Wilczarz spotkał Fluttershy na posterunku wojskowych. Samo uniwersum SCP być może jest niektórym znane, a niektórym nie. Postarałem się o to, aby ci niewiedzący z czym mają do czynienia i tak mogli się rozeznać we wszystkim, co się dzieje.  O coś podobnego postarałem się również w fanfiku Stalker Equestria Girls "Spełniacz Życzeń"

Jadę w ciemnościach. Jedynie czerwona poświata oświetla moją głowę od dołu. Głowę wartą dwadzieścia milionów dolarów. Znów się wszystko trzęsie. Łańcuchy dzwonią na moich nadgarstkach, gdy ciężarówka przejeżdża po nierównej drodze. Zaciskam kły na kneblu w szyderczym uśmiechu. Po podaniu wystarczającej ilości środków usypiających większość twojego mózgu zapada w sen. Poza prymitywną częścią. Zwierzęcą częścią. Jednak ja nie śpię, ale niech myślą, że mają nade mną kontrolę. Najpierw federalni, potem SBE, stalkerscy najemnicy z Zony, aż w końcu fundacja. Wszyscy chcieli mnie złapać. Kurcze, jestem rozchwytywany. Właściwie to powinienem zrzucić łańcuchy i poderżnąć parę gardeł, choć z drugiej strony darmowa podwózka też nie jest taka zła. Transportują mnie wraz z psychopatką. Pinkameną. Podobno złapali ją w Zonie, a teraz przewożą nas do jednej z placówek Fundacji SCP. 

Tak więc znowu będę miał okazję uciec z jakiegoś więzienia. To się nigdy nie nudzi.

Mam nadzieję, że Pinkamena mnie nie zdradzi. To zawsze się źle kończy. Dla tego kto mnie zdradza.

Ale póki co poczekam tu sobie.

Narazie. 

Ze swojej strony mogę jeszcze podesłać link do właściwego opowiadania; 

Tak więc zapraszam do czytania i komentowania!

>>> Część 1 <<<

Edited by Grento YTP