Skocz do zawartości

[Zapytaj] Audiencja u Królowej Roju


PervKapitan

Recommended Posts

q7KuKM6.png

 

Witajcie moi poddani! Dzięki błaganiom i waleczności Kapitan Straży uznałam, że warto dać wam szansę audiencji u mnie. To ogromny zaszczyt dla was. W końcu wpuszczam was tak blisko siebie, następnie słucham co macie do powiedzenia czy zapytania, a ostatecznie odpowiadam. :chrysalis2: Także otwieram salę i słucham~

 

Wpierw to zaznaczę, że wcale nie błagałam Chrysalis by się zgodziła. Po prostu użyłam odpowiednich argumentów na to.

Ale nim zaczniecie dam wam mały spis zasad, których musicie się trzymać, pisząc tutaj:

1. Wypowiedzi nie muszą być pytaniami. Jeśli masz ochotę złożyć hołd albo powiedzieć jak bardzo uwielbiasz królową, możesz to bez problemu zrobić. Nie bójmy się być kreatywnymi.

2. Pytań na jedną osobę i turę może być maksymalnie 3.

3. Nie ma ograniczenia ilości osób na turę.

4. Królowa jest kapryśna i będzie odpowiadała kiedy ma ochotę. (tak naprawdę to postaram się zbalansować między czasem, a ilością pytań)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     Oh majestatyczna, potężna i niepokonana królowo! *pada na kolana i kłania się*

     Skoro już tu zaglądam po raz pierwszy to nie mogę nie powiedzieć jaka jesteś piękna. Twoja grzywa ma przecudowny kolor, jeden z moich ulubionych. Twoje skrzydła, takie delikatne, subtelne...aż korci by dotknąć, ale nie ośmielę się! Oczy tak cudownie zielone, że patrząc na nie czuję kojący spokój lasu...dopóki nie przypomnę sobie do kogo one należą, bo wtedy dopada mnie strach. I róg...oh ten róg, największy spośród wszystkich kucyko-podobnych istot w Equestrii. 
     Czuję się teraz o wiele lepiej, gdy w końcu mogłam to powiedzieć. Pozwól mi teraz zadać Ci kilka pytań. 

  1. Czy twoja korona jest częścią ciała czy przedmiotem? 
  2. Gdybyś zdołała odzyskać swoich poddanych z kopyt Thoraxa to co byś zrobiła w pierwszej kolejności? 
  3. Polubiłaś Tireka i Cozy Glow? 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.11.2019 o 13:21, Natuszka napisał:

     Oh majestatyczna, potężna i niepokonana królowo! *pada na kolana i kłania się*

     Skoro już tu zaglądam po raz pierwszy to nie mogę nie powiedzieć jaka jesteś piękna. Twoja grzywa ma przecudowny kolor, jeden z moich ulubionych. Twoje skrzydła, takie delikatne, subtelne...aż korci by dotknąć, ale nie ośmielę się! Oczy tak cudownie zielone, że patrząc na nie czuję kojący spokój lasu...dopóki nie przypomnę sobie do kogo one należą, bo wtedy dopada mnie strach. I róg...oh ten róg, największy spośród wszystkich kucyko-podobnych istot w Equestrii. 
     Czuję się teraz o wiele lepiej, gdy w końcu mogłam to powiedzieć. Pozwól mi teraz zadać Ci kilka pytań. 

  1. Czy twoja korona jest częścią ciała czy przedmiotem? 
  2. Gdybyś zdołała odzyskać swoich poddanych z kopyt Thoraxa to co byś zrobiła w pierwszej kolejności? 
  3. Polubiłaś Tireka i Cozy Glow? 

 

Cóż za godne odpowiedzenia przywitanie. Mam nadzieję, że każdy tutaj zaglądający okaże wdzięczność, jaką powinni okazywać, kiedy pozwalam na audiencje u mnie. I mam nadzieję, że "kucyko-podobne" odnosi się do moich przebrań, nie do mojej prawdziwej, majestatycznej formy, która przy kucykach jest zwyczajnie zbyt królewska. :chrysalis2: W każdym razie uznaję Cię godną do odpowiedzenia na Twoje pytania. Szczególnie, że przy Kapitan straży pachniesz tak apetycznie...

1. Nie, moja korona nie jest częścią ciała, jedynie idealnie się komponuje do mojej majestatycznej formy.

2. W pierwszej kolejności bym w końcu pokazała Thoraxowi jak kończą zdrajcy! :chrysangry: Następnie zadbałabym, by reszta roju nigdy więcej mnie nie zdradziła.

3. Czy polubiłam? To chyba zbyt śmiałe stwierdzenie. Na pewno po spędzeniu z nimi czasu są mniej irytujący niż wydawało się na pierwszy rzut oka. I nawet... Stwierdzę, że... Przyjemnie spędzało się z nimi czas. :chrysalis3:

ALE przyjaźń to nie jest rzecz dla podmieńców!

 

 

 

Chyba większość osób dalej się Ciebie boi, Krysiu.

I prawidłowo. :chryslaugh:

Oj nie bądź taka, przyznaj, że to przyjemne dostawać pytania i na nie odpowiadać. :3 

Hmf. :notamused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Dnia 10.11.2019 o 19:45, misterspauls napisał:

Cześć Chrysaliss co u ciebie?

1. Dlaczego kradniesz innym miłość?

2. Dlaczego uwięziłaś Cadence?

3. Dlaczego nie lubisz magię przyjaźni?

Pozdrawiam cię i masz serduszko od te mnie <3

Ostatnio przechodziłam wylinkę... Trochę to trwało, ale teraz czuję się wspaniale. :chryslaugh:

1. Bo jestem głodna. Hiss... Z tego co wiem, to jak wy, ludzie, jesteście głodni to zabijacie zwierzęta i je jecie.
2. Ohh... A to mogę porównać do tego jak sadzicie sobie ogródek. Tak, Perv mi dużo opowiada o waszym świecie. Taka Cadence to nieskończone źródło dobrej, przepysznej miłości~ Kopytka lizać!

3. Magia przyjaźni? Proszę Cię... Potrzeba przyjaźni to oznaka słabości, a nie żadna magia. 

Omnomnomnom... Dobre te seruduszko. :chryseyes: 

 

Dnia 6.06.2020 o 12:17, Rapony napisał:

Witam królowo![kłania się do ziemi]

Pozwól że zadam ci kilka pytań

Dlaczego masz dziury w całym ciele?

Jak powstałaś?

Czy naprawdę jesteś matką podmieńców?

A witam poddanych~ :chrysangry:

1. Hmmm, dziwne pytanie. A dlaczego Ty ich nie masz?
2. Nie wiem czy jestem w stanie na to odpowiedzieć... Po prostu pewnego dnia byłam. Jako larwa. Następnie złożyłam jaja i założyłam swój rój. Może ktoś kto widział jak powstałam powinien się wypowiedzieć. :chrysalis3:

3. Jestem ich matką i królową. Najwspanialszą przywódczynią... Niestety jednak mimo tego ile dla nich robię część z nich mnie zdradziła...

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...