Skocz do zawartości

Dark Rose i Lunestia


Nihal789

Recommended Posts

Black Rose to młoda klacz jednorożec jej fioletowa sierść i czarna grzywa zawsze pachną płatkami róż. Jest pisarką dlatego jej znaczkiem jest czarna róża na pergaminie z piórem. Przyjechała do Ponyville ponieważ usłyszała o naszych drogich mane6 i chciała napisać kolejną historię. Jednak od pewnego czasu ma pewne wizje czy może to być związane z historią, którą chcę napisać? Lunestia to alicorn. Powstała z powodu z byt wielkiego skupiska harmoni w Equestri. Nie było to by złe jednak jej wygląd po przemianie zmienił wszystko. Wyglądała jakby była podzielona na pół. Z prawej strony wyglądała jak Luna, a z lewej jak Celestia. Przedtem była a zwyczajnym pegazem i nazywała się Black Snow. Miała czarną sierść i białą grzywę. Teraz wygląda jak wygląda i jej uroczy znaczek to znak ying i yang. Teraz jej celem jest pokazanie, że zbyt dużo harmonii może wyrządzić szkody. PS. Szukam kogoś kto mi narysuje te kucyki jeśli ktoś chętny proszę pisać.

Link do komentarza

Dark Rose to młoda klacz jednorożec jej fioletowa sierść i czarna grzywa zawsze pachną płatkami róż. Jest pisarką dlatego jej znaczkiem jest czarna róża na pergaminie z piórem. Przyjechała do Ponyville ponieważ usłyszała o naszych drogich mane6 i chciała napisać kolejną historię. Jednak od pewnego czasu ma pewne wizje czy może to być związane z historią, którą chcę napisać?

Lunestia to alicorn. Powstała z powodu z byt wielkiego skupiska harmoni w Equestri. Nie było to by złe jednak jej wygląd po przemianie zmienił wszystko. Wyglądała jakby była podzielona na pół. Z prawej strony wyglądała jak Luna, a z lewej jak Celestia. Przedtem była a zwyczajnym pegazem i nazywała się Black Snow. Miała czarną sierść i białą grzywę. Teraz wygląda jak wygląda i jej uroczy znaczek to znak ying i yang. Teraz jej celem jest pokazanie, że zbyt dużo harmonii może wyrządzić szkody.

PS. Szukam kogoś kto mi narysuje te kucyki jeśli ktoś chętny proszę pisać.

ja ja ja JA BYM MOGŁA ! prosze prosze !Tylko jutro mi przypomnij (jakimś sposobem)

Link do komentarza
  • 4 months later...

Cóż, skoro ktoś już odkopał ten temat...

Obrazków brak, ale nie wymagam, dobry opis może je nawet zastąpić...

Taa. Dobry. A tu mamy błąd na błędzie. Brak przecinków, niepotrzebnie długie zdania, które brzmią bez sensu.

Lunestia to alicorn.

Cóż za oryginalność. I to imię... Wyborne.

Powstała z powodu z byt wielkiego skupiska harmoni w Equestri.

Przepraszam, :wat:?

Nie było to by złe jednak jej wygląd po przemianie zmienił wszystko.

To zdanie... czytałem je 5 razy i nadal nie ma sensu :facehoof:

Z prawej strony wyglądała jak Luna' date=' a z lewej jak Celestia.[/quote']

Robi się coraz zabawniej... :raritylaugh:

A to zdanie kocham, bo jest piękne. Lunestia wygląda jak wygląda. :rariderp:

Wyszły Ci te OC jak wyszły.

Link do komentarza

Heh... ciekawe.:rd5::bonbon2::ming: Gdybym miała być kucykiem to też bym chciała mieć CM pisarski.:fluttershy5: No, i oczywiście brawa za chęci, trenuj jeszcze.

Radziłabym Ci następnym razem się bardziej rozpisać i dać swój albo zrobiony w creatorze rysunek. (Albo jaki kolwiek)

Błędy ort. itd.

Niektóre zdania nie mają sensu.

Wyrazy ,,jest'' ,,to'' ,,była'' ,,jej'' zbyt często się powtarzają. Radzę nad tym popracować.

Po prostu radzę ci potrenować. Będzie dobrze.:D Może...

No, i oczywiście życzę udanego powodzenia.

Link do komentarza

No, widać, że pracowałeś nad ich historią, charakterem, wyglądem! :/

OC powinno mieć rozbudowany opis. Powinno opisać się jego historię, dzieciństwo, czym aktualnie się zajmuje, gdzie mieszka. Czy to duży problem, zrobienie w ponymakerze kucyka? Zajmuje to 20 minut.

Rozwinąłbyś opis tego pierwszego kucyka. Tak naprawdę, to ja nic o niej nie wiem. Jest pisarką i ma wizje. A, no i zapomniałam - mieszka w Ponyville. Czasem zastanawiam się, jak tyle kucy mieści się w takiej małej wiosce...

Ten drugi OC to porażka. Jak przez harmonię może dziać się chaos? Kolejny alicorn. W serialu są trzy alicorny, to powinno wystarczyć. Czy to tak trudno stworzyć normalnego kucyka?

Chciałabym też dodać, że przy czytaniu imienia śmiechłam. Po przeczytaniu opisu, aż zaczęłam się śmiać. Wiem, że to nieładnie tak się śmiać, ale to NAPRAWDĘ było zabawne!

Przy okazji - wygląda jak wygląda, czyli jak? W takim razie, napisałaś te OC jak napisałaś. Są one, jakie są.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Ehh.. Fajnie że chciałaś spróbować, to się chwali. Ale łagodnie mówiąc nie wyszło Ci to, OC powinno trochę jednak zajmować, szkoda że historie są króciutkie. Brawa za chęci jedynie, bo chociaż coś chciałaś zrobić. A że nie wyszło, to może innym razem się uda.

Link do komentarza
  • 1 month later...

Co do Lunestiii: Cóż... "Wygląda jak wygląda" rozwaliło system.:djTyy: Tak nawiasem mówiąc: nie jest to najlepsze OC, jakie czytałam. No i do tego "Lunestia"... Niezbyt oryginalne. No i nic właściwie o niej nie wiemy - ani cech charakteru, ani upodobań... No i jak coś, co już istnieje, może powstać po raz drugi? :twilight3:

Co do Dark Rose: OC w czterech zdaniach?... Do tego interpunkcja razi w oczy. Pomysł dobry, gorzej z wykonaniem. Mogłabyś rozwinąć historię Dark Rose: opisać charakter, upodobania, sposób zdobycia znaczka, rodzinę etc.

A tak w ogóle: w ostatnim zdaniu powinno pisać "chce", bo to Dark Rose chce napisać historię.

Ogólnie mówiąc (pisząc?): miło, że próbowałaś, ale niezbyt Ci to wyszło. Nie przejmuj się tym i (jeśli chcesz) próbuj dalej! :hug3:

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...