Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Rapony

Jakie macie ptaki?

Recommended Posts

Jakie macie ptaki? Ja miałam dwie papużki ale no...jedna jest pod czyjąś opieką...

Tutaj piszecie o waszych ptakach co tylko chcecie.

Edited by Rapony

Rozwijaj te tematy. Bo ja w tej chwili nie mam pojęcia co mam z tym tematem zrobić. Patrząc na sam tytuł i "opis" tego tematu powinnam go wywalić, ponieważ taki wątek już istnieje. ( https://mlppolska.pl/topic/17171-nasi-pupile/ ) Chyba, że miałaś na myśli jedynie ptasich kompanów, ale niestety z kart tarota nie potrafię czytać i jedynie mogę się domyśleć czy po prostu znów nie pomyliłaś działów... 

Edited by PervKapitan
  • Upvote 2

Ten tego... to było tak, że był taki mały gówniarz, który sobie miał taką papugę... I ten no... zdarzyło się mu otworzyć klatkę... A, że przy okazji okno było otwarte to stało się no...
Smutno mi z tego powodu jak sobie tylko pomyślę o tym. :C

No za dzieciaka, to u mnie była przynajmniej jedna papuga, ale nie pamiętam jaki to był gatunek, ani nawet jej imienia...

Ja miałam za dzieciaka papużkę falistą. Moja siostra złapała na dworze z kolegami i dali mi w prezencie. Pewnie komuś uciekła, ale nie wnikałam, bo cieszyłam się papużką xD

Nazywała się Ciuripek i była urocza. Chociaż jak myślę ile błędów przy niej popełniałam to aż mi się chce za głowę łapać.

Teraz mój brat ma nimfę o imieniu Riki, jest przecudowny, ale bardzo strachliwy. Ogólnie ptaki to cudowne zwierzęta, ale nie chciałabym mieć. Za dużo cierpliwości trzeba do takiego ptaka i łatwo wystraszyć taką. W dodatku śpiewa, czy chcesz spać czy nie, a ja nocnym stworzeniem jestem ^^"

Dwadzieścia kilka lat temu, mieliśmy kanarka imieniem Maciuś. Jego samego, nie bardzo pamiętam. Wiem tylko, że zginął śmiercią tragiczną - usiadł na drzwiach. Babcia z jakiegoś powodu, postanowiła je zamknąć i nie zauważyła tego małego skurczybyka...

Czemu ten gamoń nie zwiał? Nie mam pojęcia...

Edited by MLPFan1984