Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Rapony

[Dyskusja] Gatunek Sombry

Recommended Posts

Witam

Sombra jest dosyć mroczny, ale nie o to mi chodzi. Chodzi raczej o gatunek Króla Sombry, czyli na pierwszy rzut oka sprawę iście oczywistą. Jednak w pewnym odcinku znaduje się mały lecz bardzo istotny drobiazg. Chodzi o "Znaczki jeszcze raz cz 1,,. Kiedy Applejack opowiada Twilight o wojnie widzimy na ekranie zniewolone kryształowe kucyki. Dlaczego właśnie one? Według mnie Sombra może być kryształowym kucykiem, a swoje ciało zakrywa żeby się nie wydać. Możliwe iż po prostu można być kryształowym jednorożcem.

Edited by Rapony

Jak mówi tom 9 komiksu Przyjaźń to Magia, Sombra był umbrumem, czyli potworem kryjącym się wewnątrz mrocznego kryształu. Inne umbrumy wypuściły go na świat pod postacią jednorożca.

• Upvote 1

Ja również czytałam ten komiks.I z tego co wyczytałam zapragnął mieć władzę nad wszystkimi i ich zniewolić.Napewno ma jakiś znaczek pod tą swoją zbroją ale nie chce chyba by go ktoś brał za kryształowego kucyka.

Serial nie jest w 100% kanoniczny do komiksów.

W serialu Sombra jest postacią, o której niestety mało wiemy, ale wątpię, żeby był Kryształowym Kucykiem,  bo zapomniłeś o bardzo istotnej kwestii, Kryształowe nie występują jako jednorożce.

Przynajmiej nigdy takiego nie ujrzeliśmy w serialu, oraz w jaki sposób jego zbroja miała by to ukryć?  :rarity4:i nie widzę żadnego powodu dlaczego miał by to robić? :rarity5:  trochę bezsensowna ta argumentacja.

Edited by Glace