Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Rapony

[Dyskusja] Gatunek Sombry

Recommended Posts

Witam

Sombra jest dosyć mroczny, ale nie o to mi chodzi. Chodzi raczej o gatunek Króla Sombry, czyli na pierwszy rzut oka sprawę iście oczywistą. Jednak w pewnym odcinku znaduje się mały lecz bardzo istotny drobiazg. Chodzi o "Znaczki jeszcze raz cz 1,,. Kiedy Applejack opowiada Twilight o wojnie widzimy na ekranie zniewolone kryształowe kucyki. Dlaczego właśnie one? Według mnie Sombra może być kryształowym kucykiem, a swoje ciało zakrywa żeby się nie wydać. Możliwe iż po prostu można być kryształowym jednorożcem.

Edited by Rapony

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mówi tom 9 komiksu Przyjaźń to Magia, Sombra był umbrumem, czyli potworem kryjącym się wewnątrz mrocznego kryształu. Inne umbrumy wypuściły go na świat pod postacią jednorożca.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również czytałam ten komiks.I z tego co wyczytałam zapragnął mieć władzę nad wszystkimi i ich zniewolić.Napewno ma jakiś znaczek pod tą swoją zbroją ale nie chce chyba by go ktoś brał za kryształowego kucyka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serial nie jest w 100% kanoniczny do komiksów.

W serialu Sombra jest postacią, o której niestety mało wiemy, ale wątpię, żeby był Kryształowym Kucykiem,  bo zapomniłeś o bardzo istotnej kwestii, Kryształowe nie występują jako jednorożce.

Przynajmiej nigdy takiego nie ujrzeliśmy w serialu, oraz w jaki sposób jego zbroja miała by to ukryć?  :rarity4:i nie widzę żadnego powodu dlaczego miał by to robić? :rarity5:  trochę bezsensowna ta argumentacja.

Edited by Glace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...