Skocz do zawartości

[Dyskusja] Przemyślenia w dniu dzisiejszym


misterspauls

Recommended Posts

Cześć wszystkim Brony i Pegasii!!

Tworzyłem nowy dział Przemyślenia w dniu dzisiejszym....

O co chodzi w tym dziale?

Trzeba napisać co myślicie w dniu dzisiejszym na przykład:

Dzisiaj dzień był udany, spotkałem starych przyjaciół, skończyłem dzisiaj wcześnie pracę i było fajnie. I teraz idę oglądać fajny film z piwkiem w ręku.

 

Piszcie sobie w tym dziale.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym zjadłam kukurydzę dwie kolby, a moja pralka zaczęła dziwnie chodzić, jakby miała bluescreena dostać. W dodatku wyłączenie i włączenie pomogło!

A poza tym porysowałabym albo pograła, ale niestety nie mogę, bo zaraz idę...

 

 

btw fajny temat, był podobny z plusami i minusami, ale ten jest trochę inny i w sumie bardziej mi się podoba :D

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... 

Dzisiejszy dzień dopiero co się rozpoczął, ale ja już zastanawiam się jak zakończy się pierwszy sezon The Owl House :fswhat:.

Spoiler

Czy Luz wróci do domu? W jednym z "niepotwierdzonych przecieków" (zwanych plotką) pojawia się scena, w której Luz dzwoni/pisze do matki: "przyjedź po mnie, boję się". Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia, to możliwe. No i czy Eda wyzdrowieje? Czy Amity pomimo zranionej nogi pomoże Luz odbić Edę? I co z wątkiem miłosnym? Nie żebym był jakimś maniakalnym miłośnikiem shipów, ale ten jest po prostu cholernie ciekawy (czy Luz dowie się o uczuciach Amity? Albo czy chociaż zacznie cokolwiek podejrzewać?)

 

Poza tym, zastanawiam się jaki koszmar czeka mnie jutro w pracy. Bo lekko to na pewno nie będzie (koniec miesiąca i związana z nim "papierologia"... brr). No, ale może się mylę? :ziew: Chociaż meh... Kogo ja oszukuję. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...