Jump to content

Po prostu życzonka...


Youkai20
 Share

Recommended Posts

Moi Drodzy!
Pozwoliłem sobie utworzyć ten temat, aby, już jak co roku chyba, napisać kilka słów w tym wyjątkowym dniu :) .
Życzę Wam z całego serca wiele zdrowia, aby żadne (korona)wirusy Was nie dopadły, samych sukcesów w roku 2021 (z całego serca wierzę, że lepszym od mijającego, chyba nie będzie to trudne...), a także tego, abyście zawsze mieli dużo sił i chęci do dalszej wędrówki przez życie. Nie zapominajcie, że przyjaźń to magia!  ;) 
No i przede wszystkim życzę Wam wszystkim udanej wieczerzy Wigilijnej w rodzinnym gronie. Oby Sylwester Wam się udał.
Wesołych Świąt!

Youkai20   

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dokańczając zyczenia , jednak tym razem dotyczących nachodzącego roku 2021.  Życzę całemu forum wszystkiego dobrego. Weny w pisaniu jak nawięcej ilości dobrych tekstów i mało błędów w nich, cierpliwości, oraz przedewszystkim zdrowia i zakończenia tej pandemi, jaka zjawiła się na pocątatku tego miajjącego roku.  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...