Skocz do zawartości

Trucizna w naszych żyłach [NZ][Political][Slice of life][Dark]


Obsede

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Pałac północny pojawił się dlatego, że w Babilonie też były dwa pałace. Ponieważ całą akcję umieściłem w południowym a w książkach znalazłem informację, że ten był ostatnią twierdzą, to uznałem, że nadaje się na jakieś miejsce, gdzie Anemone przechowuje pamiątki ze swojej przeszłości i dlatego dostęp do niego jest bardzo ograniczony. A co do kapy ślubnej to mam nadzieję, że napisałem, że tę która nosiła Selene była przerobiona przez Crescent Dawn. W którejś wersji tak było, ale nie mogę teraz znaleźć tego fragmentu.

Edytowano przez Obsede
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Obsede napisał:

A co do kapy ślubnej to mam nadzieję, że napisałem, że tę która nosiła Selene była przerobiona przez Crescent Dawn. W którejś wersji tak było, ale nie mogę teraz znaleźć tego fragmentu.

Rzecz w tym, że nie... Napisałeś, że to była kapa Crescent, a przynajmniej tak wynika z tekstu.

Spoiler

Selene zauważyła jak najmłodszy jej z braci patrzy z niezrozumiałym podnieceniem na rozgałęziający się kawałek czegoś, co przypominało kość. Było to dla niej tym bardziej niepojęte, że na dziedzińcu znajdowało się kilka egzemplarzy pięknie wykonanych zbroi i kap o zdobieniach, które nawet jej wydawały się bardzo niedzisiejsze. Była wśród nich choćby taka, która dziwnie przypominała tę, którą miała nosić na swym niedoszłym ślubie, po tym jak wcześniejsza wersja nie przypadła do gustu Forlorn Hope.

— Kapa ślubna Crescent? — zadała sobie sama na głos pytanie.

To brzmi jakby Crescent miała kapę ślubną, która była podobna do tej, którą miała mieć Selene, choć mniej modną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To brzmi jakby Crescent miała kapę ślubną, która była podobna do tej, którą miała mieć Selene, choć mniej modną.

 

I co w związku z tym? 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...