Jump to content

Komiks 5 generacji kucyków

Phylian
 Share

Recommended Posts

Jak zapewne wielu z was wie od niedawna wyszedł nowy komiks 5 generacji kucyków.W nim zauważyliście Izzi znajduje ukryte drzwi prowadzące do ruin canterlotu i tam wchodzi.Po obejrzeniu połowy tego komiksu ponieważ po tej scenie nie moę znaleść dalszej części komksu moje pytanie brzmi.Jak myślicie co się stało i co do tego doprowadiło?Czy była to jakaś katastrofa czy jakiś atak złoczyńców przez co mieszkańcy canterlotu się z niego ewakuowali i do niego nie wrócili?

Nie możesz znaleźć dalszej części, bo to zakończenie pierwszego numeru tej historii. Dalsza część będzie w drugim numerze, który pojawi się 22 czerwca.

Od dłuższego czasu edytuję komiksy MLP od IDW na język polski, również ten z generacji 5, i będę edytować na język polski te numery które zostaną wydane przez IDW. 
Od niedawna też układam polskie napisy do odcinków MLP G5 z angielskim dubbingiem.
Czy będzie dobrym pomysłem, by założyć dział poświęcony edytowaniu komiksów na język polski?

Dnia 12.06.2022 o 13:31, Kinkie Pie napisał:

Czy będzie dobrym pomysłem, by założyć dział poświęcony edytowaniu komiksów na język polski?

Myślę, że założyć by było spoko. Ale raczej na zasadzie, gdzie opowiadasz jak się to robi. Bo oczywiście dawanie linków do czegoś takiego, to piractwo jest.