Skocz do zawartości

Petycja w sprawie przywrócenia poprzednich aktorów głosowych G5


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

https://chng.it/sNLRXLSMPY

 

Zgodnie z obietnicą, założyłem petycję do Hasbro wzywającą do przywrócenia starej ekipy od polskiego dubbingu Tell Your Tale, wliczając też poprzedniego reżysera.

 

Dla przypomnienia: po zakończeniu pierwszego sezonu Tell Your Tale i Make Your Mark, nadeszła odgórna decyzja o zmianie studia nagraniowego i całej ekipy głosowej, w tym reżysera. Aktorzy nie zostali o tym powiadomieni, cała operacja została przeprowadzona bez minimum kultury, czyli np. podziękowania za współpracę.

 

My, jako fani, możemy za pomocą takiej petycji wyrazić sprzeciw korporacyjnym decyzjom i solidaryzować się z aktorami. Zdaję sobie sprawę, że równie duże korpo jak Hasbro raczej niewiele sobie z tego zrobi, lecz próbować warto. Tak samo jak okazać wsparcie naszym aktorskim przyjaciołom.

Zapraszam do podpisania petycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisana. Ale wątpię czy to co da, takimi rzeczami to korpo se podcierają tyłki. Fandom wcale targetem nie jest, nie był, i nie oszukujcie się... Nigdy nie będzie. Już samo to, że TYT idzie dalej bo młodsi bardziej lubią coś świadczy.

Ja np, jestem fanem starego marvela i jak zeszmacono postępowo to uni to aż strach się bać, ale Włodarze mają w dupie fanów, którzy już nawet się przez to odwracają... Skoro taki gigant jak Disney ma w dupie fanów, to czemu Hasbro miało by jakiejś petycji anona posłuchać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...