Jump to content

Petycja w sprawie przywrócenia poprzednich aktorów głosowych G5


SPIDIvonMARDER
 Share

Recommended Posts

https://chng.it/sNLRXLSMPY

 

Zgodnie z obietnicą, założyłem petycję do Hasbro wzywającą do przywrócenia starej ekipy od polskiego dubbingu Tell Your Tale, wliczając też poprzedniego reżysera.

 

Dla przypomnienia: po zakończeniu pierwszego sezonu Tell Your Tale i Make Your Mark, nadeszła odgórna decyzja o zmianie studia nagraniowego i całej ekipy głosowej, w tym reżysera. Aktorzy nie zostali o tym powiadomieni, cała operacja została przeprowadzona bez minimum kultury, czyli np. podziękowania za współpracę.

 

My, jako fani, możemy za pomocą takiej petycji wyrazić sprzeciw korporacyjnym decyzjom i solidaryzować się z aktorami. Zdaję sobie sprawę, że równie duże korpo jak Hasbro raczej niewiele sobie z tego zrobi, lecz próbować warto. Tak samo jak okazać wsparcie naszym aktorskim przyjaciołom.

Zapraszam do podpisania petycji.

Link to comment
Share on other sites

Podpisana. Ale wątpię czy to co da, takimi rzeczami to korpo se podcierają tyłki. Fandom wcale targetem nie jest, nie był, i nie oszukujcie się... Nigdy nie będzie. Już samo to, że TYT idzie dalej bo młodsi bardziej lubią coś świadczy.

Ja np, jestem fanem starego marvela i jak zeszmacono postępowo to uni to aż strach się bać, ale Włodarze mają w dupie fanów, którzy już nawet się przez to odwracają... Skoro taki gigant jak Disney ma w dupie fanów, to czemu Hasbro miało by jakiejś petycji anona posłuchać?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...