Skocz do zawartości

Generacja 6 zapowiedziana, i koniec gen 5.


szaronko

Recommended Posts

Witam. Chciałem poinformować, że na internencie krążą plotki jakoby w 2026 miała być nowa generacja mlp, a w 2025 gen 5 ma dobiec końca. Sporo jest na ten temat filmików na angielskim ponytubie ale może nie każdy ogląda to informuje. 

 

Generalnie zaczęło się od tego że wyciekły jakieś dokumenty na temat tego że w 2026 planują zrobienie czegoś co nazywają "ponyverse". Oczywiście to nie jests 100% pewne ale w sumie jak się nad tym zastanowić to ma to sens.

 

Ja tam nie mam wygórowanych oczekiwań, mam za to wątpliwości jak to wyjdzie, bo ludzie też coś spekulują o powrocie bohaterek g4, ale może wy macie inne zdanie na ten temat?

 

Taki news napisany na szybko, i jak temat was interesuje to polecam samemu poszukać informacji, bo ja już aż tak bardzo się w fandomie nie orientuje.

  • Lubię to! 1
  • DEJ! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Przychodzę z nowymi wieściami. Wygląda na to że wyciekło wideo promocyjne do czegoś co mogło być 6 generacją, ale nie wiadomo czy tak właśnie będzie wyglądać. Generalnie ludzie się spierają i nic nie jest w 100% pewne. Wideo wskazuję że g6 może być połączeniem g4 i g5. Nie wiem czy mogę tutaj dać linka do tego wycieku (chociaż wsm nie jest chroniony prawami autorskimi bo to wyciek), ale jak ktoś chce to można go znaleźć na mlpforums (pierwszy link z góry, ten z catbox.moe)

 

https://mlpforums.com/topic/203073-supposedly-g6-promo-video-leak/

 

Jakby administracja zezwoliła to bym dał linka bezpośredniego.

 

Tutaj link do gościa który tę całą sytuację relacjonuje (po Angielsku)

 

https://youtu.be/QW4eUwgtZCw

 

Edytowano przez szaronko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...