Skocz do zawartości

Tygryska rysuje:P


Tigresss

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Wow,serio bardzo ładnie to wygląda,powodzenia w dalszych pracach :D.Swą drogą,sam chcę zacząć rysować ale wątpię czy mi to się uda bo jak na razie to wychodzą mi same bazgroły :rainpriest:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Rysuj rysuj :3 I nie przejmuj się jak ci nie wychodzi. Wszak nie odrazu Chiny zbudowano :derp2:

No fakt,jak mi w końcu coś wyjdzie to może coś tam wrzucę kiedyś,wiadomo że żadna rzecz na początku nie wychodzi zbytnio ale liczą się chęci :P.Dzięki i jeszcze raz powodzenia :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, następna utalentowana rysunkowo osoba na forum, jaram się! :) Z pierwszego sortu urzekła mnie Fluttershy, oczywiście zwróciłem uwagę na Lunarną Księżniczkę, wyszło konkretnie. Czekam na następny sort, mimo wszystko wole Twoje prace na normalnej kartce niż GIMPie, ale rób jak zechcesz, rób co sam wolisz a nie co wolą inni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yay: naprawdę nie spodziewałam się aż takiego zainteresowania i że będzie się wam aż tak podobac :)

Niestety nie miałam w tym tygodniu czasu nic nabazgrac (matura próbna z chemii) więc pomyślałam, że podziele się z wami kilkoma starszymi rysunkami (niestety nie związanymi z kucykami). Mam nadzieje że nikt nie ma nic przeciwko :3

Longtail

Dołączona grafika

Bright/Claud/Swiftpaw

Dołączona grafika

Yellowfang

Dołączona grafika

Halloween Cat :)

Dołączona grafika

BTW... DA zaczęłam ci rysowac twoje requesty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu Flutterka jest taka... flutterkowa (Może taki efekt wyszedł przez pozycję skrzydeł). i mi się niemiłosiernie podoba. A ostatnie rysunki: Parada słodkości (Wielbię koty) Sam rysuję i nawet do pięt ci nie dorastam, (+ nie mam jak skanować rysunków, i tylko zdjęcia robie) a kolory dodają rysunkom życia. Chwilowo jesteś najlepiej rysującą osobą jaką znam (W realu w sensie) (Podkreślam końcówkę zdania)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

No cóż... Dość sporo mnie nie było na forum.. Miałam lekkie problemy z kompem. Mam nadzieje że mi wybaczycie.^^

W każdym razie mam dla was parę rysunków, którymi chce wam wynagrodzić moją nieobecność :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

nz0sv5.jpg

nz0sv5.jpg

I request dla Darth Evil'a ^^

qyg552.jpg

I jeszcze takie testy na Gimp'ie:

2cg0kcp.jpg

zb8mu.jpg

Kolejne rysunki (mam nadzieje) już wkrótce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...