Skocz do zawartości

TrackMania Nations Forever


Panda Hippis

Recommended Posts

"Witajcie rodacy" - Gej(m)Play// Pewnie macie mnie już dosyć? Ale nieeee... Daje Wam tyle ciekawych gierek, to czemu nie dowalić następnej? Jedziemy!

TrackMania Nations Forever - Tej serii od Nadeo raczej nie trzeba przedstawiać, bo któż nie słyszał o TrackManii? Ale dla niewtajemniczonych dam podpowiedź: są to wyścigi.

Ale im to wyjaśniłeś...

Nie wtrącaj się Hippis! Poza tym, wydaje mi się, że masz inne rzeczy do roboty...

Dobra, dobra.. Już idę.. Że też musiałeś zapisać mnie na te lekcje savoir vivre... To nudne...

Bez dyskusji! Jazda na lekcje!

Wracając do tematu... Są to wyścigi, ale nie byle jakie. Prawie wszystkie trasy są tworzone przez graczy, gdyż jest to gra typowo MMO. Co prawda jest tam Single Player, gdzie można przejść, jeśli się nie mylę, 65 map od twórców, o zróżnicowanym poziomie trudności. Czyli w skrócie, gra stawia bardziej na multi i dzielenie się mapami z przyjaciółmi i innymi graczami, którzy rywalizują o jak najlepszy czas i najwyższy ranking.

Gracze mają naprawdę nieziemskie pomysły na trasy. Robią wyskoki, ostre zakręty, spiralne zakręty, ostry zjazd... Można by tak wymieniać i wymieniać.. Naprawdę jest tego dużo i ma się pewność, że dwa razy na taką samą trasę nie trafimy, więc nie będzie nudno, a do każdego toru trzeba mieć inną taktykę. Trzeba wiedzieć, gdzie przyhamować, gdzie dodać gazu, gdzie zacząć już wcześniej skręcać, żeby się wyrobić...

Może teraz coś o pojazdach.. A może raczej pojeździe... Wyglądem chce on przypominać F1, ale nie przypomina.. Ale nie jest brzydki, według mnie jest fajny/ładny.. Najlepsze jest to, że możemy go dowoli modyfikować wizualnie. O tuningu zwiększającym osiągi, nie ma mowy, albowiem każdy gracz ma mieć takie same szanse. I to jest bardzo dobry zabieg. Ale wracając do tuningu... Mamy tu dużo opcji, więc ci, którzy lubią malować, lub mają żyłkę artystyczną będą zadowoleni, że przerobią swój pojazd tak jak chcą. Można też w ogóle go nie przerabiać i jeździć w kolorach swojego rodowitego, lub ulubionego kraju. Tu nie ma ograniczeń: Jesteś z ... więc jeździsz tylko w takich i takich kolorach. Niee.. Tu możesz wybrać kolory jakie chcesz.

Grafice nie można zarzucić nic. Jest bardzo dobra. Pasuje do tej gry. Gdy jedziemy po piasku, widać kurz. Ogólnie, nie ma się do czego przyczepić.

Gra jest całkowicie darmowa. Można ją pobrać ze Steama i cieszyć się do woli.

Mój nick w grze: Hippis19 //Gdyby dalej potrzebne były informacje to woj. Wielkopolskie :rainderp://

Więc nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić Was jeszcze raz, że gra jest warta ściągnięcia!

Hippis poleca!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...